Sparta Praha – Storhamar 1:2 (kon.) | Třinec – Stavanger 4:3 (po pr.) | Mníchov – Košice 1:0 (kon.)
Davos – Färjestad 0:1 (po pr.) | Bern – IFK Helsinky 3:2 (2:0 po s.n.) | Frölunda – Jyväskylä 3:2 (kon.)
HC Davos
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
Färjestad
cz Piatok 28.08.2015, 19:45 • Vaillant Arena • Liga majstrov • Skupina 5
    Davos zůstává i přes dnešní porážku v čele tabulky skupiny E.

Färjestads si z Davosu odváží důležité dva body za vítězství 0:1 v prodloužení, které zvýšilo naděje švédského celku na postup do play-off. Jediný a rozhodující gól utkání padl hned po 50 sekundách prodloužení, kdy se v přesilovce 4 na 3 prosadil pohotovou dorážkou Robbie Earl.

Střely na branku v prodloužení – 0:2, celkem – 23:36. (22:19:02)

Robbie EARL - 0:1

60:50
    Färjestad právě vstřelil branku!
    Přesilová hra 4 na 3 hostům přináší vítězství! Mikael Johansson si vyjel s pukem na střed hřiště a vystřelil. Genoni kotouč vyrazil pouze před sebe a ROBBIE EARL ho už dopravil na správné místo. Asistence: Mikael Johansson.

60:01
    Hosté ještě dohrávají 78 sekund přesilové hry.

60:01

Střely na branku ve 3. třetině – 6:12, celkem – 23:34.

Ani ve třetí třetině nepadl gól a za bezbrankového stavu tak bude následovat prodloužení. Šancí jsme dnes viděli dostatek, ale na obou stranách kralují výborní gólmani.

60:00

59:57
    Hosté se nadechli asi k poslední akci zápasu. Od modré vypálil Nygren, ale našel pouze klín pozorného Genoniho, který si proti střílejícímu hráči dobře povyjel.

59:43
    Domácí vyhazují!

59:34
    Genoni si připisuje důležitý zákrok, když na svém těle přidržel nahozený puk.

59:18
    Time-out hostí.

59:18
    Gregory Sciaroni dostává dvě minuty za sekání. Färjestads bude hrát přesilovku, která by se přenesla i do prodloužení.

59:06
    Hostující brankář na poslední chvíli vytěsnil dělovku od modré čáry. Domácí nebyli daleko od zřejmě vítězného gólu!