Čeljabinsk – Jugra Chanty-Mansijsk 3:5 (kon.) | D. Moskva – Novokuzneck 4:3 (kon.) | Nižnekamsk – Jekaterinburg 1:2 (kon.)
Viťaz – Novosibirsk 1:5 (kon.) | Záhreb – Vladivostok 3:1 (kon.) | HC Slovan – Chabarovsk 0:1 (kon.)

Marek Kvapil (ZAG) 1+0, 3 střely, čas na ledě 17:58
    Tomáš Mertl (ZAG) 0+0, 4 střely, čas na ledě 18:36 (21:54:29)

Dnešní zápas je minulostí. Ve třetí třetině ještě dokázal za domácí navýšit náskok Marek Kvapil, který tak jen dodal týmu klidnější pocit do závěrečných minut. Domácí dnes byli téměř po celý zápas lepší a vyhráli tedy zaslouženě.
    Já se s Vámi pro dnešek loučím a někdy zase u onlajnů z KHL napočtenou!

59:50
    Vypadá to, že domácí dohrají tento mač s kotoučem na holích.

59:31
    Ještě se Bergfors ocitl v relativně nebezpečné pozici, ale jeho tvrdá rána zasáhla pouze brankáře Taylora.

59:00
    Rozeběhlo se posledních šedesát vteřin a Smoleňák napadá soupeřovu rozehrávku hluboko v jeho pásmu.

58:23
    Hosté zavážejí kotouč za soupeřovu bránu. Tam se jim postavil Mäntylä, který jejich postup zastavuje.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:28
    Mertl skončil za brankou hostí doslova rozmáznutý na mantinel, ale vypadá to, že bude v pořádku.

57:00
    Taylor raději zakryje kotouč lapačkou a nechá vhazovat po své levici.

56:34
    Hosté přicházejí s velikou ofenzívou a snaží se alespoň o snížení soupeřova náskoku.

56:00
    Mertlova akce končí, sudí píská ofsajd.

55:52
    Hosté drží puk ale tentokrát se s ním museli vrátit až do vlastní třetiny.

55:24
    Kirill Voronin (VLD) dostává desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

54:40
    Domácí drží kotouč tam, kde jim to nyní nejvíce vyhovuje – za Bobkovovou bránou.

53:41
    Na ledě je opět úderná česká formace, která dostává Medveščak k Bobkovově bráně.

53:19

52:47
    Opět se tvořil závar v brankovišti Medveščaku, ale nakonec domácí vyhazují.

Filip Ardon

Góly a asistencie: 20. Smoleňák, 22. Kinrade, 51. Kvapil – 30. Kuzněcov (Kosmačjov, Pelletier)

KHL Medveščak Záhreb: Taylor (Heeter) – Mäntylä, Gysbers, Kinrade, Morrisonn, Larkin, Katic – Smoleňák, Mertl, Kvapil – Genoway, Giliati, Brulé – Hedberg, Bjorkstrand, Saarinen – Zanoski, Glumac, Perkovich
    Admiral Vladivostok: Bobkov (Nalimov) – Kosmačjov, Bartulis, Osipov, Glazkov, Mnacjan, Lisov, Lysenko, Voronin – Pelletier, Gorškov, Bergfors – Lugin, Fisenko, Alexandrov – S. Alševskij, Sajustov, J. Alševskij – Podšendjalov, Jakovlev, Kuzněcov

Rozhodca: Kiseljov, Dějev – Gorděnko, Tomilov