Vladivostok – Ufa 6:2 (kon.) | Novokuzneck – Omsk 2:3 (kon.) | Novosibirsk – Barys 4:0 (kon.)
Jekaterinburg – Nižnekamsk 2:3 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:1 (po pr.) | Kazaň – Togliatti 1:2 (kon.)
CSKA Moskva – Záhreb 5:2 (kon.) | Novgorod – HC Slovan 3:1 (kon.) | Jaroslavľ – D. Moskva 4:3 (kon.)
Viťaz – Soči 1:5 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
Traktor Čeljabinsk
Piatok 13.02.2015, 15:00 • Metallurg Ice Arena • KHL

Do predĺženia vleteli domáci hráči ako uragán. O osude zápasu rozhodol tečom Batyršin. S konštatovaním, že Magnitogorsk doma poráža Čeľabinsk 2:1 po predĺžení, sa s Vami lúčim. (17:22:27)

Rafael BATYRŠIN - 2:1

61:12
    Metallurg Magnitogorsk dal gól!
    Aká jednoduchá práca a behom minúty je po zápase! Strela od modrej a šikovný teč od RAFAELA BATYRŠINA. Je rozhodnuté! Asistencie: Danis Zaripov, Chris Lee.

60:25
    Mozjakin mohol byť hrdinom dnešného stretnutia, no nestalo sa, Garnett dobre zasiahol.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Dva góly, ktoré padli na konci prvej tretiny boli jediné. V nasledujúcich dvoch tretinách nám gól nepadol a tak sa teda pôjde do predĺženia.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:45
    Všetko nasvedčuje tomu, že dnes budú diváci svedkami predĺženia.

58:39
    Popov v šanci, no jeho strela nebola nijak výrazná.

57:19
    Puk medzi divákmi, nič sa však našťastie nikomu nestalo.

56:04
    Icing hostí.

55:17
    Hostia v plnom počte.

54:39
    Mozjakin sa snažil prekonať Garnetta, nepodarilo sa.

54:10
    Hostia vyhadzujú puk.

53:45
    Obrana hostí zoradená, to isté platí aj o domácej ofenzívnej sile.

53:17
    Bude sa opäť vylučovať a opäť to bude na strane Čeľabinsku. Dve minúty za podrazenie pre Petrova.

52:30
    Piganovič chcel svoje vylúčenie odčiniť, proti bol Garnett.

52:02
    Domáci šancu na gól nevyužili, Traktor v plnom počte.

Jakub Mitter

Góly a asistencie: 19. Platonov (Junkov), 62. Batyršin (Zaripov, Lee) – 20. Čistov

Metallurg Magnitogorsk: Kosečkin (Murygin) – Birjukov, Antipin, Batyršin, Tereščenko, Lee, Chabarov, Ibragimov – Zaripov, Kovář, Mozjakin "C" – Platonov, Stapleton, Potechin – Kaletnik, Brent, Timkin – Jakuceňa, Junkov, Kamenev – Osala
    Traktor Čeljabinsk: Garnett (Demčenko) – Piganovič, Borodkin, Kondratev, Davydov, Aťjušov, Martynov, Petrov – Čistov "C", Bulis, Pare – Popov, Pestunov, Glinkin – Růžička, Osnovin, Panov – Kokujov, Penkovskij, Gubarev – Veličkin