Vladivostok – Ufa 6:2 (kon.) | Novokuzneck – Omsk 2:3 (kon.) | Novosibirsk – Barys 4:0 (kon.)
Jekaterinburg – Nižnekamsk 2:3 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:1 (po pr.) | Kazaň – Togliatti 1:2 (kon.)
CSKA Moskva – Záhreb 5:2 (kon.) | Novgorod – HC Slovan 3:1 (kon.) | Jaroslavľ – D. Moskva 4:3 (kon.)
Viťaz – Soči 1:5 (kon.)
Viťaz Moskovská oblasť
1:5 (0:3, 0:2, 1:0)
HK Soči
Piatok 13.02.2015, 17:30 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

Máme za sebou zaujímavý zápas. Treba uznať, že hostia dnes ovládli stretnutie a vyškolili domácich v efektivite. Soči si poisťuje 7 priečku v Západnej konferencií. Naopak Víťaz bude ešte tuho bojovať o postup do Play off. Ja sa s vami lúčim a prajem pekný večer. (19:51:53)

60:00

59:56
    Alex Kuderman dostáva 2 minúty za hrubosť.

59:01
    Posledná minúta zápasu a o osude zápasu je rozhodnuté.

58:00
    Posledné dve minúty zápasu.

57:02
    Viťaz Podolsk dal gól!
    Domáci predsa len prekonávajú Gavrilova! MAXIM AFINOGENOV prekonáva hosťujúceho brankára.
    Bez asistencie.

57:00
    Hra úpne stratila tempo a zápas sa už len dohráva.

56:55
    Šitikov to vyskúšal z medzi kruhov, ale jeho strela končí ma Gavrilovovi.

55:17
    Hostia v plnom počte.

55:11
    Kempe našiel pred bránou Afinogenova! Ten netrafil prázdnu bránu!

53:17
    Peter Ščastlivy dostáva 2 minúty za hákovanie.

53:11
    Whitney to vyskúšal od modrej, ale jeho strela našla iba lapačku Sateriho.

52:00
    Hostia nehrajú presilovku vôbec dobre a ešte ani raz neohrozili domáceho Sateriho.

51:16
    Mario Kempe dostáva 2 minúty za hákovanie a tak si presilovku zahrajú opäť hostia.

50:30
    Hostia majú puk na svojích hokejkách, ale už nič nevmýšľajú. Puk nahodili do tretiny a išili striedať.

48:32
    Grebeškov prišiel o puk v súboji s Ignatuškinom, ale Denis svoju chybu hneď napravil a puk si vzal späť.

46:36
    Oba celky v plnom počte.

46:35
    Koroljov sa šikovno prešmykol okolo Krikunova, ale Gavrilov je dnes bezchybný.

Lissko

Góly a asistencie: 58. Afinogenov – 3. Anisin (Warn), 5. Kosticyn (Krikunov, Ignatuškin), 13. Krikunov (Kosticyn, Petterson), 21. Petterson (Pervyšin, Lapenkov), 31. Ščastlivy. (Derlyuk, Anisin)

Viťaz Moskovská oblasť: Lisutin (od 13.Sateri) – Semenov(A), Porseland, Afinogenov(A), Kousal, Horák – Grebeškov, Berdyukov, Soloduchin(C), Kučerjavenko, Koroljov – Seleznyov, Golovkov, Šitikov, Kempe, Jakubov – Tatalin, Kuderman, Koškarov, Vyglazov
    HK Soči: Gavrilov (Jerjomin) – Whitney, Ščitov(C), Krikunov, Ignatuškin(A), Kosticyn – Pervyšin, Koledov, Petersson, Emmerton(C), Lapenkov – Wilson, Derlyuk, Warn, Ščastlivy, Anisin – Švidenko, Krutov, Lyudučin, Šerbina

Rozhodca: Anisimov, Cyplakov – Zacharenko, Sivov