Vladivostok – Ufa 6:2 (kon.) | Novokuzneck – Omsk 2:3 (kon.) | Novosibirsk – Barys 4:0 (kon.)
Jekaterinburg – Nižnekamsk 2:3 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:1 (po pr.) | Kazaň – Togliatti 1:2 (kon.)
CSKA Moskva – Záhreb 5:2 (kon.) | Novgorod – HC Slovan 3:1 (kon.) | Jaroslavľ – D. Moskva 4:3 (kon.)
Viťaz – Soči 1:5 (kon.)
Metallurg Novokuzneck
2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
Avangard Omsk
Piatok 13.02.2015, 13:00 • Kuznetskie Sport Palace • KHL

Ďakujem za pozornosť, dopísania nabudúce. (15:20:00)

V tretej tretine padol jediný gól, ktorý bol pre Omsk gólom víťazným. V 45. minúte vymietol horný roh brány Denis Paršin. Hokejisti Novokuznecku dnes predviedli sympatický výkon, s favorizovaným súperom odohrali vyrovnaný zápas, k bodovému zisku to ale nestačilo.

60:00

59:37
    Power-play domácich, Ložkin na striedačke.

58:45
    Domáci mali veľkú smolu! Komaristyj z ľavého kruhu opečiatkoval tyčku!

58:01
    Gavrilyčev chcel prekonať Barulina, to sa mu ale nepodarilo.

56:32
    Ďalšia strela od modrej, tentoraz ju vyslal Kamalov. Barulin puk vyrazil len pred seba, žiadne nebezpečenstvo však nehrozilo.

55:21
    Sobotka chcel na seba upriamiť pozornosť, Ložkin však na svojom mieste.

54:32
    Kamalov od modrej len do Barulina.

54:02
    Hráči Metallurgu teraz pritlačili súpera do jeho obranného pásma.

52:29
    Domáci v plnom počte.

51:59
    Zatiaľ sa hosťom nedarí v presilovke nič zvláštne vymyslieť.

50:29
    Avangard bude hrať presilovku. Vadim Mitrjakov je potrestaný za podrazenie.

Avangard Omsk dal gól!
    DENIS PARŠIN posiela svoj tím do vedenia! Tlak hostí sa napokon vyplatil, Avangard opäť v tomto zápase vedie. Asistencie: Sergej Širokov

43:35
    Strela Mitrjakova skončila u brankára Barulina.

Jakub Mitter

Góly a asistencie: 18. Fairchild (Malinovskij), 25. Stoa (Malinovskij) – 3. Chomitskij (Paršin), 4. Gustafsson (Perežogin), 45. Paršin (Širokov)

Metallurg Novokuzneck: Chakimov (Ložkin) – Kamalov, Chlistov, Fairchild, Popov, Dorofejev, Gavrilyčev, Skutar, Kapotov – Malcev, Stoa, Romanov – Plotnikov, Malinovskij, Komaristyj – Galimov, Kaprizov, Turukin – Kosourov, Kurepanov, Mitrjakov
    Avangard Omsk: Barulin (Kostin) – Gustafsson, Blaťák, Chomitskij, Gončarov, Gluchov, Ljamin, Kulik – Masatov, Pervušin, Fisčenko – Paršin, Kurjanov, Širokov – Popov, Sobotka, Schütz – Semjonov, Perežogin, Kalinin – Kolarik