Chomutov – Jihlava 7:2 (kon.) | Třebíč – Litoměřice 3:1 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 3:1 (kon.)
Most – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Šumperk – Motor ČB 1:6 (kon.) | Kladno – Havířov 2:4 (kon.)
Havlíčkův Brod – Prostějov 5:2 (kon.)
SK Kadaň
3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
cz Pondelok 01.12.2014, 17:30 • ZS města Kadaně • 1. liga (ČR)

58:45
    Naděje Ústí na zvrat v zápase berou za své. Hanzl vyloučen za podražení.

53:52
    Trestná lavice přijímá dalšího provinilce. Mazanec (KAD) potrestán za držení a Kadaň bude minutu a 8 sekund ve třech.

53:00
    Stehlík (KAD) vyloučen za držení, Pořický (UNL) jde za hrubost.

48:10
    Kadaňský Hejcman fasuje menší trest za nesportovní chování. Verdikt sudího se setkal s vlnou nevole jak z ochozů, tak od hráčů SK.

44:34
    Hosté jdou do tří! Holomek potrestán za zdržování hry.

42:58
    Po surovém zákroku Budínského dlouho ležel na ledě Jakub Novák, pro nějž dnešní zápas končí. Forvard Ústí dostává 5 + do konce utkání za úder do oblasti hlavy a krku.

36:32
    Kadaň bude hrát 13 sekund ve třech, Pavlas pyká za zdržování hry.

35:05
    Síly na ledě se vyrovnají. Ústecký Holomek potrestán za držení.

34:45
    Lukáš Novák (KAD) vyloučen za sekání.

34:45
    Divoké momenty nekončí! Budínský pálil z bezprostřední blízkosti do pravé tyčky kadaňské klece.

32:20
    Za Volkem opět zvonila tyč! Tentokrát břevno napálil Stehlík.

31:48
    Po nebezpečné, leč nezakončené kombinaci kadaňského třetího útoku pádil na Hanuljaka Budínský, gólman Kadaně se ale natáhl na brankové čáře a nedovolil Budínskému skórovat.

30:16
    Ton vystihl ústeckou rozehrávku, jeho dělovku zastavuje horní tyč!

28:43
    Jakub Trefný (KAD) před brankou zboural Mertu a přichází trest za nedovolené bránění.

26:49
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Mertův trest přichází Slovan draho. Mazancovu střelu od modré Volke vyrazil betonem, ale poté se ke kotouči probojoval hromotluk MARTIN ŠAGÁT, jenž přesnou střelou překonal ústeckého brankáře. Asistence: Martin Mazanec, Jakub Trefný.

25:35
    Merta (UNL) potrestán za držení.

24:08
    Černožlutí se na začátku druhé třetiny ujímají vedení. Kůsovo nahození z boku Volke vyrazil přímo na hokejku MARTINA KADLECE, jehož ostrá rána skončila za zády gólmana Slovanu. Asistence: Jaroslav Kůs.

21:22
    Ústecký Brož vyloučen na 2 minuty za podražení.

18:51
    Černožlutým se minutu před přestávkou daří srovnat krok. Po Chloubově střele z úhlu se puk odrazil před branku, kde je za Volkeho záda napálil DAREK HECJMAN. Asistence: Roman Chlouba.

15:50
    Neúspěšný exekutor Szathmáry navíc vyloučen na 2 minuty za nesportovní chování.

15:50
    Blafák mu vůbec nevyšel, nastřelil jen Volkeho beton.

15:50
    Szathmáry ujel hostující obraně a byl faulován – nájezd!

14:03
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Hned první vyloučení Kadaně trestá Slovan. Kolafa našel přihrávkou z pravého kruhu TOMÁŠE RODA, jenž se před brankou probojoval k puku a přízemní střelou překonal Hanuljaka. Asistence: Tomáš Kolafa.

13:17
    Na trestnou lavici míří Kadlec (KAD), jenž potrestán za sekání.

09:05
    Ve velké šanci se nyní ocitl 4. ústecký útok. Baránek ujel s Gengelem, pokus druhého jmenovaného však bravurně zlikvidoval Hanuljak.

02:34
    Prvním vyloučeným dnešního zápasu je hostující Hanzl, jenž se provinil hákováním.

01:08
    Obrana Kadaně podcenila Roda, jenž se protáhl před Hanuljaka a viděli jsme první vážné ohrožení branky! Rod se ale nechal vytlačit z ideálního úhlu a Hanuljak jeho zprvu velice nebezpečně vyhlížející pokus kryl.

Jiří Novotný

Góly a asistencie: 19. Hejcman (Chlouba), 25. Kadlec (Kůs), 27. Šagát (Mazanec, Trefný) – 15. Rod (Kolafa)

SK Kadaň: Hanuljak (Mouček) – Stehlík, Opalek, Pavlas, Bartejs, Szathmáry, Trefný, Mazanec – Chlouba, Hejcman, Ton – Račuk, Kůs, Hlava – Kadlec, Sikora, Šagát – Lehnert, L. Novák, J. Novák
    HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Kosina ) – Kolafa, Holomek, Brož, Vágner, Černý, Pohl, Zdvořáček – Merta, Roubík, Rod – Tůma, Kloz, Pořický – Budínský, Hanzl, Kuchynka – Baránek, Kopta, Gengel

Rozhodca: Svoboda – Jílek, Šperl