Chomutov – Jihlava 7:2 (kon.) | Třebíč – Litoměřice 3:1 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 3:1 (kon.)
Most – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Šumperk – Motor ČB 1:6 (kon.) | Kladno – Havířov 2:4 (kon.)
Havlíčkův Brod – Prostějov 5:2 (kon.)
SK Kadaň
3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
cz Pondelok 01.12.2014, 17:30 • ZS města Kadaně • 1. liga (ČR)

26:49
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Mertův trest přichází Slovan draho. Mazancovu střelu od modré Volke vyrazil betonem, ale poté se ke kotouči probojoval hromotluk MARTIN ŠAGÁT, jenž přesnou střelou překonal ústeckého brankáře. Asistence: Martin Mazanec, Jakub Trefný.

24:08
    Černožlutí se na začátku druhé třetiny ujímají vedení. Kůsovo nahození z boku Volke vyrazil přímo na hokejku MARTINA KADLECE, jehož ostrá rána skončila za zády gólmana Slovanu. Asistence: Jaroslav Kůs.

18:51
    Černožlutým se minutu před přestávkou daří srovnat krok. Po Chloubově střele z úhlu se puk odrazil před branku, kde je za Volkeho záda napálil DAREK HECJMAN. Asistence: Roman Chlouba.

14:03
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Hned první vyloučení Kadaně trestá Slovan. Kolafa našel přihrávkou z pravého kruhu TOMÁŠE RODA, jenž se před brankou probojoval k puku a přízemní střelou překonal Hanuljaka. Asistence: Tomáš Kolafa.

Jiří Novotný

Góly a asistencie: 19. Hejcman (Chlouba), 25. Kadlec (Kůs), 27. Šagát (Mazanec, Trefný) – 15. Rod (Kolafa)

SK Kadaň: Hanuljak (Mouček) – Stehlík, Opalek, Pavlas, Bartejs, Szathmáry, Trefný, Mazanec – Chlouba, Hejcman, Ton – Račuk, Kůs, Hlava – Kadlec, Sikora, Šagát – Lehnert, L. Novák, J. Novák
    HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Kosina ) – Kolafa, Holomek, Brož, Vágner, Černý, Pohl, Zdvořáček – Merta, Roubík, Rod – Tůma, Kloz, Pořický – Budínský, Hanzl, Kuchynka – Baránek, Kopta, Gengel

Rozhodca: Svoboda – Jílek, Šperl