Omsk – Vladivostok 4:3 (kon.) | Ufa – Barys 3:2 (kon.) | Čeljabinsk – Jekaterinburg 0:0 (odl.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Metallurg Magnitogorsk 3:0 (kon.) | Soči – Čerepovec 3:2 (po pr.) | D. Moskva – Novgorod 5:3 (kon.)
Helsinki – Kazaň 2:4 (kon.) | Viťaz – A. Mytišči 2:1 (2:1 po s.n.) | Riga – Novosibirsk 2:3 (kon.)
HC Slovan – Novokuzneck 5:0 (kon.)
HC Salavat Julajev Ufa
3:2 (0:0, 3:1, 0:1)
Barys Nur-Sultan
Pondelok 01.12.2014, 15:00 • Ufa Arena • KHL

Zápas sa skončil výhrou domácich, ktorím veľmi pomohlo 5 minútové vylúčenie z konca prvej tretiny. V tejto presilovej hre sa im podarilo vsietiť 2 góly. Hosťom sa podarilo znížiť ale nepodarilo vyrovnať a tak si domov body neodnášajú. Pri ďalšom zápase na onlajnoch DOVIDENIA. (17:14:03)

60:00

59:02
    Prebieha posledná minúta riadnej hracej doby.

58:50
    Brankár hostí je už na striedačke. Astana hrá so šiestimi hráčmi v poli.

57:13
    Hostia začínajú svoj záverečný tlak. Strela Rudenka smeruje len do výstroje Sochatskija. Stav sa nemení.

55:41
    V útočnej tretine sa teraz usadili hráči Ufy. Laco však sériu striel smerovaných medzi 3 tyčky zneškodnil.

53:27
    Hra sa po góle hostí vyrovnala. Ani jeden z tímov nechce spraviť chybu, ktorá by ich stála bodový zisk v zápase.
    DALLMAN - 3:2

51:30
    Barys Astana dala gól!
    Hosťom sa podarilo využiť presilovú hru. KEVIN DALLMAN vyslal na bránu tvrdú strelu príklepom, ktorá skončila za chrbtom Sochatskija. Asistencie: Lundin, Dawes.

50:31
    Príležitosť hostí. Na lavičku hanby odchádza Kulda. Astana bude mať dvojminútovú presilovku.

48:05
    Teraz sa však hostia usadili na dlhšiu dobu v útočnom pásme. Uvidíme, či sa im podarí vsietiť kontaktný gól.

46:42
    V hosťami to nevyzerá ružovo. Pri puku je Makarov, ktorý hľadá spoluhráčam, ktorému by poslal puk.

44:30
    Krásny zákrok Laca. Slovenský odchovanec drží v týchto momentoch svoj tím nad vodou. Teraz si na ňom vylámal zuby Sjomin.

43:54
    Astana je v útoku bezzubá. Na brankára domácich mierila v tretej tretine iba jedna ľahká strela.

41:07
    Zatiaľ to tak nevyzerá! na bránu Laca sa rútili hneď traja hokejsiti Ufy proti ktorým stál len jeden osamotený obranca. Strela z hokejky Gluchova ale končí mimo brány hostí.

40:42
    Pred hosťami stojí neľahká úloha. Ak si chcú odniesť z tohto zápasu nejaké body. Musia vsietiť 2 góly a neinkasovať už ani jeden.

40:01

Druhá tretina skončila stavom 3:1.

40:00

Denis Vaďovský

Góly a asistencie: 22. Skačkov (Kolcov, Kajgorodov), 25. Gluchov (Pankov, Slepyšev), 26. Kulda (Makarov, Hartikainen) – 30. Antropov, 52. Dallman (Lundin, Dawes)

HC Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (Irving) – Bodrov, Kutuzov, Kulda, Heikkinen, Zubarev, Kolcov, Lekomcev – Chlystov, Dubrovskij, Tolpeko – Hartikainen, Sjomin, Makarov – Pihlström, Kaigorodov, Skačkov – Slepyšev, Gluchov, Pankov.
    Barys Nur-Sultan: Laco (Polujektov) – Dallman, Lundin, Bartulis, Savčenko, Semjonov, Blochin, Ibrajbekov – Dawes, Bochenski, Boyd – Antropov, Puškarjov, Rudenko – Žajlauov, Upper, Romanov – Poliščuk, Ryspajev, Kvasha.

Rozhodca: Gusev, Zacharov – Koršak, Černyšev