Omsk – Vladivostok 4:3 (kon.) | Ufa – Barys 3:2 (kon.) | Čeljabinsk – Jekaterinburg 0:0 (odl.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Metallurg Magnitogorsk 3:0 (kon.) | Soči – Čerepovec 3:2 (po pr.) | D. Moskva – Novgorod 5:3 (kon.)
Helsinki – Kazaň 2:4 (kon.) | Viťaz – A. Mytišči 2:1 (2:1 po s.n.) | Riga – Novosibirsk 2:3 (kon.)
HC Slovan – Novokuzneck 5:0 (kon.)
Dynamo Moskva
5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
Pondelok 01.12.2014, 17:30 • Lužniki Palace of Sports • KHL

Tak zápas sa nám skončil víťazstvom domáceho Dinama. Herne však mali navrch väčšinu zápasu hostia, ktorí padli na kolená v poslednej tretine v ktorej dostali 2 rýchle góly z ničoho a bolo rozhodnuté. Ďakujeme, že ste nás sledovali. Prajem vám príjemný zvyšok večera a dúfam, že si nás zapnete aj nabudúce. (19:50:23)

60:00
    SAVINAINEN - 5:3

59:30
    Tak predsa hosti ešte skorigovali výsledok. Konkov si nakorčuľoval za bránu a nahral presne pred bránu na hokejku SAVINAINENA, ktorý nemal problém zakončiť.

58:24
    Novgorod sa snaží niečo vymyslieť, ale akurát si hráči zle nahrali a Dinamo vyhadzuje puk.

58:00
    Posledné 2 minúty stretnutia!

57:27
    Jalasvaara si posedí 2. minúty za držanie na trestnej lavici. Zrejme posledná šanca skorigovať výsledok.

57:02
    Už to vyzeralo na peknú akciu hostí. Do útoku sa hnali dvaja útočníci Novgorodu, ale zastavilo ich postavenie mimo hru.

56:12
    Po poslednom góle sa hra neskutočne zhoršila. Domáci sa len bránia a hostia sa neúspešne predierajú to útoku.

55:12
    Zápas sa nám chýli ku koncu! Domáci trocha poľavili v hernom tempe.

54:04
    Novgorod je bezradný. Moskovčania im úspešne napadajú rozohrávku a tak nevidíme nič iné, len nahadzovanie pukov do útočného pásma.

53:10
    Domáci v plnom počte!

52:25
    Hostia sa snažia dostať do útočného pásma, ale nedarí sa im to.

51:34
    Pokúsia sa ešte hostia o zvrat v zápase?

51:06
    Vylúčenie domáci! Zherdev počas útočenia hostí fauloval a tak si vyslúžil 2. minúty na trestnej lavici.

50:42
    Dinamo je znova pod tlakom. Hostia po šoku v podobe 2 dostaných gólov spamätali a usadzujú sa v útočnom pásme.

50:00
    Hostia v plnom počte!

48:33
    Dinamo je v hernej pohode, pretože hosťovskému brankárovi dávajú riadne zabrať. Je jasné kto si v tomto zápase pripíše 3 body do tabuľky.

Ján Vojtaššák

Góly a asistencie: 19. Novák (Vishnevsky), 23. JALASVAARA, 36. Daugavins (Zherdev, Soin), 45. Daugavins (Pestushko, Vishnevsky), 47. Kokarev (Vishnevsky) – 20. Heitanen (Potapov), 24. Wolski (Salminen), 60. Savinainen (Konkov)

Dynamo Moskva: Yeromenko- Novak, Vishnevsky, Sinitsyn, Jalasvaara, Solovyov, Mironov, Koryagin, Soin,Daugavins-Gorovnikov-Pestushko, Tsvetkov-Karsums-Karpov, Volkov-Kokarev-Dulgin, Zherdev, Sopin, Bryuvkin
    HC Torpedo Nižnij Novgorod: Gelashvili- Hietanen, Khomitsky, Valatenko, Blazhievsky, Grigorev, Bernatsky, Malavich, Knyazev-Konkov-Potapov, Wolski-Salminen-Immonen, Krasnoslobodtsev-Kazionov-Kulyomin, Galuzin-Savinainen-Filatov