Ružomberok – Dunajská Streda | 1:1 (kon.) | | | B. Bystrica – Myjava | 0:0 (kon.) |
Žilina B – Šaľa | 3:0 (kon.) | | | Skalica – Trnava B | 4:3 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Slovan Bratislava U21 | 0:1 (kon.) |
Šamorín – Pohronie | 2:0 (kon.) | | | MFK Košice B – Dolný Kubín | 4:2 (kon.) | | | Prešov – Poprad | 5:1 (kon.) |
Bardejov – Moldava | 3:0 (kon.) | | | R. Sobota – Lok. Košice | 2:1 (kon.) | | | MFK Zvolen – Trebišov | 5:0 (kon.) |
Nitra – Dubnica | 2:0 (kon.) | | | Michalovce – L. Mikuláš | 1:0 (kon.) |
Hr. Králové – Teplice | 0:0 (kon.) | | | Příbram – Plzeň | 2:2 (kon.) | | | Jablonec – Brno | 2:0 (kon.) |
Slovácko – Slavia | 1:2 (kon.) |
Sparta Praha – Slavia | 0:0 (1.pol) |
Waasland-Beveren – Brugge | 0:2 (kon.) | | | Lierse – Oostende | 2:0 (kon.) | | | Westerlo – Lokeren | 1:0 (kon.) |
Cercle Brugge – Gent | 0:0 (kon.) |
Wolfsberger – Austria | 4:0 (kon.) | | | Rapid Viedeň – Ried | 1:0 (kon.) | | | Neustadt – Salzburg | 0:5 (kon.) |
Manchester United – AS Rím | 3:2 (kon.) |
Kladno – Písek | 3:4 (kon.) | | | Vyšehrad – Táborsko | 1:4 (kon.) | | | Aritma – Admira Praha | 1:2 (kon.) |
Neratovice – Vltavín | 2:0 (kon.) | | | Havířov – Třinec | 1:2 (kon.) | | | Karlovy Vary – Sokolov | 0:7 (kon.) |
Český Brod – Převýšov | 0:7 (kon.) | | | Ústí n/O – Chrudim | 0:2 (kon.) | | | Jablonec n. J. – Zápy | 1:0 (kon.) |
Olympia Radotín – Dvůr Králové | 2:1 (kon.) | | | Hranice – Orlová | 1:1 (4:3 po pen.) | | | Pelhřimov – Třebíč | 0:1 (kon.) |
D. Benešov – Uničov | 1:1 (2:3 po pen.) | | | Žďár n/S – Rosice | 1:3 (kon.) | | | Petrovice – Hlučín | 0:1 (kon.) |
Vyškov – Prostějov | 1:2 (kon.) | | | Litoměřicko – Ústí n. L. | 1:4 (kon.) | | | Dobrovice – Králův Dvůr | 3:0 (kon.) |
Slavičín – Sigma Olomouc | 0:6 (kon.) | | | Jíloviště – Meteor | 1:1 (4:2 po pen.) | | | Cheb – Bohemians | 0:3 (kon.) |
Hořovicko – Tachov | 0:1 (kon.) | | | Krupka – Chomutov | 2:2 (3:4 po pen.) | | | Sušice – Domažlice | 1:5 (kon.) |
Turnov – Pardubice | 1:1 (2:4 po pen.) | | | Klatovy – Most | 0:0 (4:2 po pen.) | | | Doubravka – Vlašim | 0:9 (kon.) |
Česká Třebová – Živanice | 0:4 (kon.) | | | Velké Karlovice – Kroměříž | 0:1 (kon.) | | | Rýmařov – Zábřeh | 1:1 (4:5 po pen.) |
Blansko – 1. HFK Olomouc | 0:0 (4:3 po pen.) | | | Nový Jičín – Opava | 0:1 (kon.) | | | Kozlovice – Karviná | 0:2 (kon.) |
Tasovice – Zlín | 1:3 (kon.) | | | Brumov – Frýdek-Místek | 0:3 (kon.) | | | Líšeň – Znojmo | 1:3 (kon.) |
Břeclav – Vel. Meziříčí | 2:3 (kon.) | | | Brozany – Benešov | 2:1 (kon.) | | | Kutná Hora – Žižkov | 0:7 (kon.) |
Vysoké Mýto – Letohrad | 2:0 (kon.) |
koniec
FC ŠTK 1914 Šamorín
2:0
(0:0)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
Miroslav Revaj
Hľadáme spravodajcu pre tím FC ŠTK 1914 Šamorín. Viac informácií tu.
Hľadáme spravodajcu pre tím FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa. Viac informácií tu.
Góly:
81. Radoslav Krištan, 83. Filip Chromý
Rozhodca: Ján Valášek – Peter Kováč, Marek Galo – Peter Korista
Diváci:
Karty: 15. Hutta (SAM) – 34. Sojka (POH), 61. Blaho (POH), 77. Gregáň (POH)
Nepremenená penalta:
FC ŠTK 1914 Šamorín:
Hajdúch – Pončák (K), Čemba, Krištan, Pinte, Špánik, Schober, Chromý, Hrnčár, Hutta, Martinka.
Náhradníci: Sura Peter, Kontár, Csölle, Sura Patrik, Mezzei, Vozár, Smoleňák.
Tréner:
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Malec – Sekereš (K), Šenk, Pelegríni, Adam, Zvara, Abrahám, Blaho, Paraj, Orolín, Sojka.
Náhradníci: Gregáň, Páleník, Garaj, Urgela, Packo.
Tréner:
Náhradníci: Sura Peter, Kontár, Csölle, Sura Patrik, Mezzei, Vozár, Smoleňák.
Tréner:
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Malec – Sekereš (K), Šenk, Pelegríni, Adam, Zvara, Abrahám, Blaho, Paraj, Orolín, Sojka.
Náhradníci: Gregáň, Páleník, Garaj, Urgela, Packo.
Tréner:
Rozhodca: Ján Valášek – Peter Kováč, Marek Galo – Peter Korista
Diváci:
Krátko na to dávajú domáci aj druhý gól, keď sa presadil FILIP CHROMÝ! Stav stretnutia je tak 2:0!
Prvý gól zápasu dávajú domáci v 81.minúte, keď sa presadil RADOSLAV KRIŠTAN! Stav stretnutia je tak 1:0!