Ružomberok – Dunajská Streda | 1:1 (kon.) | | | B. Bystrica – Myjava | 0:0 (kon.) |
Žilina B – Šaľa | 3:0 (kon.) | | | Skalica – Trnava B | 4:3 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Slovan Bratislava U21 | 0:1 (kon.) |
Šamorín – Pohronie | 2:0 (kon.) | | | MFK Košice B – Dolný Kubín | 4:2 (kon.) | | | Prešov – Poprad | 5:1 (kon.) |
Bardejov – Moldava | 3:0 (kon.) | | | R. Sobota – Lok. Košice | 2:1 (kon.) | | | MFK Zvolen – Trebišov | 5:0 (kon.) |
Nitra – Dubnica | 2:0 (kon.) | | | Michalovce – L. Mikuláš | 1:0 (kon.) |
Hr. Králové – Teplice | 0:0 (kon.) | | | Příbram – Plzeň | 2:2 (kon.) | | | Jablonec – Brno | 2:0 (kon.) |
Slovácko – Slavia | 1:2 (kon.) |
Sparta Praha – Slavia | 0:0 (1.pol) |
Waasland-Beveren – Brugge | 0:2 (kon.) | | | Lierse – Oostende | 2:0 (kon.) | | | Westerlo – Lokeren | 1:0 (kon.) |
Cercle Brugge – Gent | 0:0 (kon.) |
Wolfsberger – Austria | 4:0 (kon.) | | | Rapid Viedeň – Ried | 1:0 (kon.) | | | Neustadt – Salzburg | 0:5 (kon.) |
Manchester United – AS Rím | 3:2 (kon.) |
Kladno – Písek | 3:4 (kon.) | | | Vyšehrad – Táborsko | 1:4 (kon.) | | | Aritma – Admira Praha | 1:2 (kon.) |
Neratovice – Vltavín | 2:0 (kon.) | | | Havířov – Třinec | 1:2 (kon.) | | | Karlovy Vary – Sokolov | 0:7 (kon.) |
Český Brod – Převýšov | 0:7 (kon.) | | | Ústí n/O – Chrudim | 0:2 (kon.) | | | Jablonec n. J. – Zápy | 1:0 (kon.) |
Olympia Radotín – Dvůr Králové | 2:1 (kon.) | | | Hranice – Orlová | 1:1 (4:3 po pen.) | | | Pelhřimov – Třebíč | 0:1 (kon.) |
D. Benešov – Uničov | 1:1 (2:3 po pen.) | | | Žďár n/S – Rosice | 1:3 (kon.) | | | Petrovice – Hlučín | 0:1 (kon.) |
Vyškov – Prostějov | 1:2 (kon.) | | | Litoměřicko – Ústí n. L. | 1:4 (kon.) | | | Dobrovice – Králův Dvůr | 3:0 (kon.) |
Slavičín – Sigma Olomouc | 0:6 (kon.) | | | Jíloviště – Meteor | 1:1 (4:2 po pen.) | | | Cheb – Bohemians | 0:3 (kon.) |
Hořovicko – Tachov | 0:1 (kon.) | | | Krupka – Chomutov | 2:2 (3:4 po pen.) | | | Sušice – Domažlice | 1:5 (kon.) |
Turnov – Pardubice | 1:1 (2:4 po pen.) | | | Klatovy – Most | 0:0 (4:2 po pen.) | | | Doubravka – Vlašim | 0:9 (kon.) |
Česká Třebová – Živanice | 0:4 (kon.) | | | Velké Karlovice – Kroměříž | 0:1 (kon.) | | | Rýmařov – Zábřeh | 1:1 (4:5 po pen.) |
Blansko – 1. HFK Olomouc | 0:0 (4:3 po pen.) | | | Nový Jičín – Opava | 0:1 (kon.) | | | Kozlovice – Karviná | 0:2 (kon.) |
Tasovice – Zlín | 1:3 (kon.) | | | Brumov – Frýdek-Místek | 0:3 (kon.) | | | Líšeň – Znojmo | 1:3 (kon.) |
Břeclav – Vel. Meziříčí | 2:3 (kon.) | | | Brozany – Benešov | 2:1 (kon.) | | | Kutná Hora – Žižkov | 0:7 (kon.) |
Vysoké Mýto – Letohrad | 2:0 (kon.) |
koniec
MFK Košice B
4:2
(1:1)
MFK Dynamo Dolný Kubín
Veronika Pancuráková
Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Dynamo Dolný Kubín. Viac informácií tu.
Góly:
21. Pavúk, 57. Dordevič, 71. Jano, 80. Gáll – 43. Sani, 52. Sani
Rozhodca: Ihring – Brendza, Hrčka
Diváci:
Karty: 45. Vancák (KEB) – 88. Lacko (DKU)
Nepremenená penalta: 45+1. Otruba (KEB), brankár Ružinský zneškodnil
MFK Košice B:
Ružinský – Pavúk, Tóth, Dordevič, Jano, Trebuňák, Benetka, Vancák, Horodník, Hirjak, Jonec
Náhradníci: Pella, Pilipčuk, Gáll, Veselovský, Ndiaye, Dimun, Vansa
Tréner:
MFK Dynamo Dolný Kubín: Trabalík – Mihálik, Čučka, Sopúch, Kliment, Laura, Drengubiak, Beňuš, Otruba, Lacko, Sani
Náhradníci: Kapičák – Bumbera, Buška, Murín, Kolorédy
Tréner:
Náhradníci: Pella, Pilipčuk, Gáll, Veselovský, Ndiaye, Dimun, Vansa
Tréner:
MFK Dynamo Dolný Kubín: Trabalík – Mihálik, Čučka, Sopúch, Kliment, Laura, Drengubiak, Beňuš, Otruba, Lacko, Sani
Náhradníci: Kapičák – Bumbera, Buška, Murín, Kolorédy
Tréner:
Rozhodca: Ihring – Brendza, Hrčka
Diváci:
Ďakujeme za pozornosť a prajeme ešte príjemný večer. (19:18:12)
Domáci zvyšujú svoj náskok na rozdiel dvoch gólov! BORIS GÁLL unikol po pravej strane, dostal sa do veľkého uhla, no jeho strela aj tak nedala súperovmu gólmanovi žiadnu šancu na zákrok.