Waasland-Beveren – Brugge 0:2 (kon.) | Lierse – Oostende 2:0 (kon.) | Westerlo – Lokeren 1:0 (kon.)
Cercle Brugge – Gent 0:0 (kon.)
Cercle Brugge KSV
0:0 (0:0)
KAA Gent
cz Sobota 26.07.2014, 20:00Belgická Jupiler Pro League

To je ode mne pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku večera se s vámi loučí Adam Joska. (22:03:03)

Tento duel je již minulostí, ani jednomu celku se v něm nakonec nepovedlo vstřelit branku, a tak končí za nerozhodného stavu 0:0.

90+3

90+2
    Buyl bude ještě v poslední minutě nastavení kopat rohový kop. Jeho centr od rohového praporku byl však dlouhý, takže ani tato šance nebude proměněná v gól.

90+1
    Už zbývá jen pár minut nastavení a ani jednomu z celků se zatím nepodařilo vstřelit branku, vše nasvědčuje tomu, že zápas skončí bezbrankovou remízou.

90
    Žlutou kartu dostává Noe Dussenne (Cercle Brugge KSV).

88
    Střídání v týmu Cercle Brugge KSV: ze hřiště odchází Smolders, přichází Stephen Buyl.

85
    Kabananga potáhl míč podél postranní čáry, ale u rohového praporku něj přišel.

82
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Pollet, přichází Laurent Depoitre.

79
    Střídání v týmu Cercle Brugge KSV: ze hřiště odchází Bačelić-Grgić, přichází Sam Valcke.

74
    Ramanova rána z pětadvaceti metrů prolétla těsně vedle Wernerovi branky.

71
    Smoldersovu hlavičku chytil do svých rukavic Sels, poté vyhazuje míč na obránce.

68
    Před malou chvíli potrestaný Godee se dostal k míči, následně odcentroval, jenže jeho centr skončil v zámezí.

65
    Žlutou kartu dostává Godee (Cercle Brugge KSV).

60
    Grgić je opět u míče, tentokrát se dostal ke střele po spolupráci s Haenem, brankář Sels si však s jeho ránou poradil.

57
    Grgićova rána byla zastavena ještě předtím, než doletěla k brance.

54
    Další úspěšný zákrok si do statistik připisuje gólman Werner, který zlikvidoval ránu Asareha.