Žilina B – Šaľa 3:0 (kon.) | Skalica – Trnava B 4:3 (kon.) | Nové Mesto n/V – Slovan Bratislava U21 0:1 (kon.)
Šamorín – Pohronie 2:0 (kon.) | MFK Košice B – Dolný Kubín 4:2 (kon.) | Prešov – Poprad 5:1 (kon.)
Bardejov – Moldava 3:0 (kon.) | R. Sobota – Lok. Košice 2:1 (kon.) | MFK Zvolen – Trebišov 5:0 (kon.)
Nitra – Dubnica 2:0 (kon.) | Michalovce – L. Mikuláš 1:0 (kon.)
FC Nitra
2:0 (1:0)
FK Dubnica
Sobota 26.07.2014, 19:30 • Futbalový štadión FC Nitra. • MONACObet liga

Pod Zoborom sa hral z oboch strán pekný ofenzívny futbal s dvoma odlišnými polčasmi. V tom prvom diktovali tempo domáci, v druhom boli aktívnejší hostia. Za Nitru sa presadili v prvom polčase Kráľ a v druhom Paukner. Domáci si pripisujú do tabuľky DOXXBET ligy premiérové trri body. FC Nitra – MFK Dubnica nad Váhom 2:0 (1:0). (21:18:47)

90+2

90+2
    Akcia sa končí hvizdom rozhodcu.

90+2
    Ešte šanca pre Nitru.

90+1
    Zápas sa už iba dohráva. Nitra si už zrejme pripíše prvé tri body v DOXXBET lige.

90
    K riadnemu hraciemu času stretnutia rozhodca pridá 2 minúty.

90
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Kráľ, prichádza Kotrík.

89
    Žltú kartu dostává Kotora (FC Nitra).

88
    Krásna kolmá akcia Dubnice. Do zakončenia sa dostal Habšuda, ale strieľa tesne vedľa Stránského svätyne.

87
    Po štandartke pálil Szůcs z uhla. Zblokovanú loptu následne odstrelil jeden z domácich hráčov k autovej čiare.

86
    Dubnica bude zahrávať ďalšiu štandartku.

85
    Szůcs poslal trochu alibistický center do pokutového územia domácich. Tam však boli len hráči Nitry.

84
    Blíži sa záver zápasu. Sympaticky hrajúci hostia sa snažia o skorigovanie výsledku.

83
    Priamy kop hostí stroskotal na múre Nitry.

82
    Striedanie v tíme MFK Dubnica nad Váhom: z ihriska odchádza Janco, prichádza Szůcs.

82
    Striedanie v tíme MFK Dubnica nad Váhom: z ihriska odchádza Suchý, prichádza Habšuda.

81
    Priebojný Janco potiahol loptu po šestnástkovej čiare až ho obrana Nitry poslala k zemi.

80
    Nitra dala gól!

Kutra prihral loptu z vlastnej polovice MATÚŠOVI PAUKNEROVI, ktorého následné nádherné individuálne sólo končí gólom.