Wolfsberger – Austria 4:0 (kon.) | Rapid Viedeň – Ried 1:0 (kon.) | Neustadt – Salzburg 0:5 (kon.)
SC Wiener Neustadt
0:5 (0:1)
FC Salzburg
cz Sobota 26.07.2014, 19:00 • Stadion Wiener Neustadt, Wiener Neustadt • Rakúska Bundesliga

To už je z tohoto utkání vše. Děkuji za pozornost a přeji Vám hezký zbytek sobotního večera! (20:55:24)

Utkání skončilo jednoznačným vítězstvím favorizovaného Salzburgu v poměru 0:5. Po první půli přitom hosté vedli o jediný gól a navíc jim byl v závěru úvodního dějství vyloučen Mane. Domácím však "přesilovka" nebyla nic platná a po přestávce během deseti minut hned třikrát inkasovali, když se trefili Soriano, Schwegler a Kampl. Na konečných 0:5 pak upravil v 75. minutě z penalty Soriano. Salzburg tak po dvou kolech povede Bundesligu s famózním skóre 11:1.

90+3

90+3
    Dlouhý nákop skončil až u Vollnhofera. Ten zahajuje možná poslední akci utkání.

90+2
    Kampl ještě posílal míč před bránu, tentokrát ale domácí obrana zapracovala dobře.

90+2
    Míč drží v závěru zápasu hosté.

90+1
    Už začalo nastavení, zápas se již jen dohrává.

90
    Salamon se dopustil útočného faulu, takže domácí z rohu nic nevytěžili. Rozehrávat bude Gulacsi.

89
    Domácí z toho vytěžili pouze rohový kop.

89
    Žlutou kartu dostává Ramalho (FC Red Bull Salzburg).

88
    V souboji s Ramalhem vybojoval standardku z nadějné pozice Tieber.

87
    Z dálky to zkusil stoper Red Bullu Hinteregger, míč skončil nad bránou.

85
    Ramalho byl ve vzdušném souboji sestřelen Salamonem. Rozhodčí raději přerušil hru, ale hostující obránce bude v pořádku.

84
    Přímý kop poslal těsně vedle brány Ulmer. Míč se otřel o boční síť.

83
    Kampl byl faulován těsně před šestnáctkou, zajímavá standardka pro Salzburg.

82
    Hosté se domáhali rohového kopu, ale je z toho jen odkop od Vollnhoferovy brány.

80
    Střídání v týmu SC Wiener Neustadt: ze hřiště odchází Ranftl, přichází Pollhammer.

80
    Máme před sebou poslední desetiminutovku zápasu. Hráči Wieneru Neustadt už by asi raději byli v kabinách.

77
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Jonatan Soriano, přichází Quaschner.
    Jonatan SORIANO - 0 : 5