Manchester United – AS Rím 3:2 (kon.)
Manchester United
3:2 (3:0)
AS Rím
cz Sobota 26.07.2014, 22:10 • Sports Authority Field at Mile High, Denver • International Champions Cup

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (00:08:46)

Sledovali jsme nakonec nádherný fotbal, byť to tak v úvodních minutách nevypadalo. Ve druhém poločase oba týmy v podstatě vyměnily základní jedenáctky a převahu začali mít fotbalisté AS, kteří i nakonec snížili na rozdíl jediného gólu, vyrovnat již ale nestihli a ze souboje s Manchesterem United tak odcházejí poraženi.

90+4

90+3
    Pjanić pálí zpoza vápna, ale míč končí vedle branky střežené od druhého poločasu Amosem.

90+2
    Druhá minuta nastaveného času, hraje se ve středu hřiště.

90
    Poslední minuta normální hrací doby, rázem chybí AS Řím pouze gól na vyrovnání!
    Francesco TOTTI (p) - 3 : 2

89
    AS Řím právě vstřelil branku!
    Stejně suverénně, jako v první půli Rooney, dává FRANCESCO TOTTI gól z pokutového kopu.
    Hraní rukou - penalta!

88
    Byla nařízena penalta ve prospěch AS Řím! Jeden z bránících hráčů United zahrál ve vápně rukou.

87
    Je z toho rohový kop pro United, ale defenziva AS vše zvládla, míč se stěhuje na polovinu Manchesteru.

86
    W. Keane se málem dostal do zakončení, ale těsně před ním zasáhl skvěle bránící Benatia.
    Efektní "nůžky" Castána!

85
    Leandro Castán v pokutovém území, zády k brance, troufl si na efektní "nůžky" a trefuje tyč, nádherný fotbalový moment!

84
    Ljajić s Tottim drží míč na pravé straně, v blízkosti pokutového území soupeře.

82
    Castan nakopává míč na pravé křídlo, ale hodně nepřesně, míč končí mimo hrací plochu.

81
    Hodně nepovedený kop, Lingard ani nepřestřelil zeď, Skorupski nemusel zasahovat.

80
    Rozhodčí ještě "rovná" hráče obou týmů při bránění tohoto volného kopu.

79
    Somma fauluje Naniho v těsné blízkosti vlastního vápna, to bude velmi nebezpečná situace před brankou AS!