Dukla – Frýdek-M. 28:27 (kon.) | Lovosice – Jičín 28:23 (kon.) | Královo Pole – Zlín 29:20 (kon.)
Kopřivnice – Přerov 33:26 (kon.)
HC Dukla Praha
28:27 (10:13)
Pepino SKP Frýdek-Místek
cz Sobota 12.04.2014, 16:30Chance Extraliga mužů (CZ)

To je pro mě z haly ve vojenském areálu Ruzyně všechno. Díky za pozornost, mějte se fajn a u dalších přenosů se těším opět na počtenou. (18:04:37)

Strhující zápas končí. Frýdek-Místek po většinu utkání vedl, ale ze série přesilovek nakonec potřebný náskok nevytěžil. V posledních deseti minutách navíc často ztrácel míč v útoku, čehož Pražané dokázali využít. Díky skvělému obratu a výbornému výkonu brankářů Petržaly a Rangla tedy mohou slavit nejtěsnější vítězství 28:27.

60
    Konec zápasu. (28:27)

60
    Petrovský sice bleskově snížil, ale na víc už Frýdku-Místku nezbyde čas. Tohle Dukla dohraje. (28:27) (28:27)

60
    A teď už je hotovo. Půl minuty před koncem vede Dukla zase o dva góly. Rams proměnil sedmu. (28:26) (28:26)

60
    Polášek fauloval při náskoku do brankoviště. Rams bude zahrávat sedmičku. (27:26) (27:26)

60
    Ale drama to bude až do konce! Petrovský se prosadil a Frýdek-Místek už ztrácí pouze gól. (27:26) (27:26)

59
    Power-play Frýdku-Místku! Ze začátku neúspěšná, ale pak se míč vrací opět hostům. Brankář Rangl přes celé hřiště branku netrefil. (27:25) (27:25)

59
    Je asi rozhodnuto. Nejprve mohl vyrovnat Petrovský, ale sám před Ranglem nedal. Pak se prosadil Kotrč, což hosté neunesli a dostávají dvojku za protesty. Vypadá to na brankáře Pyška. (27:25) (27:25)

58
    Poláška vychytal Pyško! Hosté mohou srovnat! (26:25) (26:25)

58
    A z následného brejku se prosadil Klaban. Spravil si tak náladu po předchozím zaváhání. (26:25) (26:25)

58
    Šůstek z ideální pozice zamířil vedle. (26:24) (26:24)

58
    Klaban vystřelil z křídla vedle Ranglovy branky! Dukla vede o dva góly, do konce utkání necelé tři minuty. (26:24) (26:24)

57
    Pražané se nadechli k nevídanému výkonu! Teď měli při rozehrávce štěstí, ale míč na levém křídle zachytil Kotrč a dostal ho pod nohama Pyška do branky. (26:24) (26:24)

56
    Střela Dyby byla před Ranglem sražena! Dukla může útočit na 26. gól! (25:24) (25:24)

56
    Po rychlém útoku se prosadil Mráz a Pražané si necelých pět minut před koncem zápasu berou zpět ztracený náskok z úvodu zápasu. Následuje tme-out. (25:24) (25:24)

55
    V signalizované pasivitě byl obrán o míč Petrovský. (24:24) (24:24)

55
    Fauloval Piskač, Frýdek-Místek stále u balonu. (24:24) (24:24)

55
    Pokračuje se v pěti na obou stranách, utkání je nyní v hodně nervózní fázi. (24:24) (24:24)

54
    V signalizované pasivitě Dukla nezakončila, Šůstek místo střely přihrával Ramsovi zbytečně. (24:24) (24:24)