Dukla – Frýdek-M. 28:27 (kon.) | Lovosice – Jičín 28:23 (kon.) | Královo Pole – Zlín 29:20 (kon.)
Kopřivnice – Přerov 33:26 (kon.)
HC Dukla Praha
28:27 (10:13)
Pepino SKP Frýdek-Místek
cz Sobota 12.04.2014, 16:30Chance Extraliga mužů (CZ)

To je pro mě z haly ve vojenském areálu Ruzyně všechno. Díky za pozornost, mějte se fajn a u dalších přenosů se těším opět na počtenou. (18:04:37)

Strhující zápas končí. Frýdek-Místek po většinu utkání vedl, ale ze série přesilovek nakonec potřebný náskok nevytěžil. V posledních deseti minutách navíc často ztrácel míč v útoku, čehož Pražané dokázali využít. Díky skvělému obratu a výbornému výkonu brankářů Petržaly a Rangla tedy mohou slavit nejtěsnější vítězství 28:27.

60
    Konec zápasu. (28:27)

60
    Petrovský sice bleskově snížil, ale na víc už Frýdku-Místku nezbyde čas. Tohle Dukla dohraje. (28:27) (28:27)

60
    A teď už je hotovo. Půl minuty před koncem vede Dukla zase o dva góly. Rams proměnil sedmu. (28:26) (28:26)

60
    Polášek fauloval při náskoku do brankoviště. Rams bude zahrávat sedmičku. (27:26) (27:26)

60
    Ale drama to bude až do konce! Petrovský se prosadil a Frýdek-Místek už ztrácí pouze gól. (27:26) (27:26)

59
    Power-play Frýdku-Místku! Ze začátku neúspěšná, ale pak se míč vrací opět hostům. Brankář Rangl přes celé hřiště branku netrefil. (27:25) (27:25)

59
    Je asi rozhodnuto. Nejprve mohl vyrovnat Petrovský, ale sám před Ranglem nedal. Pak se prosadil Kotrč, což hosté neunesli a dostávají dvojku za protesty. Vypadá to na brankáře Pyška. (27:25) (27:25)

58
    Poláška vychytal Pyško! Hosté mohou srovnat! (26:25) (26:25)

58
    A z následného brejku se prosadil Klaban. Spravil si tak náladu po předchozím zaváhání. (26:25) (26:25)

58
    Šůstek z ideální pozice zamířil vedle. (26:24) (26:24)

58
    Klaban vystřelil z křídla vedle Ranglovy branky! Dukla vede o dva góly, do konce utkání necelé tři minuty. (26:24) (26:24)

57
    Pražané se nadechli k nevídanému výkonu! Teď měli při rozehrávce štěstí, ale míč na levém křídle zachytil Kotrč a dostal ho pod nohama Pyška do branky. (26:24) (26:24)

56
    Střela Dyby byla před Ranglem sražena! Dukla může útočit na 26. gól! (25:24) (25:24)

56
    Po rychlém útoku se prosadil Mráz a Pražané si necelých pět minut před koncem zápasu berou zpět ztracený náskok z úvodu zápasu. Následuje tme-out. (25:24) (25:24)

55
    V signalizované pasivitě byl obrán o míč Petrovský. (24:24) (24:24)

55
    Fauloval Piskač, Frýdek-Místek stále u balonu. (24:24) (24:24)

55
    Pokračuje se v pěti na obou stranách, utkání je nyní v hodně nervózní fázi. (24:24) (24:24)

54
    V signalizované pasivitě Dukla nezakončila, Šůstek místo střely přihrával Ramsovi zbytečně. (24:24) (24:24)

54
    Piskač na brankovišti faulován, je to ale jen devítka. (24:24) (24:24)

54
    Strack ze spojky orazítkoval pouze břevno, útočí Pražané. Po hodně dlouhé době mohou jít do vedení. (24:24) (24:24)

53
    Po čase by se opět mohlo začít hrát. U míče jsou hosté. (24:24) (24:24)

53
    Ale stejný trest inkasoval také Dyba. Dodatečně za nesportovní chování. (24:24) (24:24)

53
    Opět se nehraje. Na palubovce totiž ležel Dyba. Sviták nakonec dostává další dvojku a hosté si zase zahrají v početní převaze. (24:24) (24:24)

53
    Totéž v bledě modrém. Tentokrát se prosadil Syřínek ze samostatného úniku a náskok hostů je pryč! (24:24) (24:24)

52
    Sledujeme velké drama. Po ztrátě v útoku utekl Kotrč a snížil zase na rozdíl jediné branky. (23:24) (23:24)

52
    S velkým štěstím dostal balon za brankovou čáru Syřínek. Ale po jeho střele z křídla se balon podle mě za čáru nedostal. (22:24) (22:24)

51
    Dukla v šesti. Dohání ovšem tříbrankovou ztrátu. (21:24) (21:24)

51
    Kotrč v oslabení sice překonal Pyška, jenže už předtím bylo pískáno. (21:24) (21:24)

51
    Vzápětí dohráli hosté rychlou akci až na pravé křídlo, kde se prosadil Klaban. Začalo posledních deset minut utkání. (21:24) (21:24)

50
    Střelu Šůstka zachytil Pyško. Ten se vrátil zpět do branky. (21:23) (21:23)

50
    Rams bráněn na brankovišti velice těsně. Dukla u míče, ale při signalizované pasivitě. (21:23) (21:23)

49
    Kichner procpal míč do sítě pod nohou Rangla. (21:23) (21:23)

49
    Frýdek-Místek bude pokračovat v přesilovce. Strack proskakoval na brankoviště a Polášek si dvě minuty nezahraje. Je tu i sedmička. (21:22) (21:22)

49
    Petrovského fantasticky vychytal Rangl, jenže jeden z hráčů Dukly zahrál nohou. Míč i nadále v moci hostů. (21:22) (21:22)

49
    Přesnou střelou z dálky se prosazuje Šůstek. Marenčákovi se poslední minuty nevydařily. (21:22) (21:22)

48
    Tentokrát se neprosadil Polášek, ale Dukla je i nadále u míče. (20:22) (20:22)

48
    Šůstek naskakoval na brankoviště, byl ovšem čistě zastavený. (20:22) (20:22)

48
    Přesilovku rychle využívá ze spojky Petrovský. (20:22) (20:22)

47
    Další dvojka pro Duklu. Kotrč přešlápl brankoviště. (20:21) (20:21)

47
    Na Ruzyni se dějí neuvěřitelné věci! Sviták se vrátil zpět do hry a svůj únik ihned proměnil! Je to zase o gól. Frýdek-Místek v přesilovce vyhořel. (20:21) (20:21)

47
    Marenčáka tentokrát nachytal střelou o zem Syřínek. (19:21) (19:21)

47
    Oslabení se chýlí ke konci, míč v moci hráčů Dukly. (18:21) (18:21)

46
    Hečko z křídla trefil pouze tyč, u míče Dukla. (18:21) (18:21)

46
    Další ostrý zákrok domácích, tentokrát ho schytal Kichner. (18:21) (18:21)

45
    Utěšená střela Ramse končí v brance! Pražané měli štěstí. (18:21) (18:21)

45
    Dukla šetří čas, Šůstek si došel na brankoviště pro faul. (17:21) (17:21)

45
    Střelu Petrovského sice Rangl zázračně pokryl, ale na dorážku Klabana už neměl nárok. (17:21) (17:21)

44
    Petrovský při proskoku na brankoviště jednoznačně faulován, Sviták dostává dvě minuty. Šance pro hosty jak opět navýšit náskok. (17:20) (17:20)

44
    V brance Dukly je nyní Daniel Rangl. (17:20) (17:20)

44
    Kamil Piskač se objevil na hřišti a prosadil se po rychlé akci středem brankoviště. (17:20) (17:20)

43
    Poláškova střela končí na tyči branky Marenčáka. (16:20) (16:20)

43
    Další technickou chybu Dukly potrestal Hečko z rychlého úniku! Pražané byli velice blízko vyrovnání, jenže nedokázali to a teď už hosté vedou o čtyři branky. Do konce utkání zbývá ještě něco přes sedmnáct minut. Time-out si vyžádal Pavel Pauza, trenér Dukly. (16:20) (16:20)

43
    Útok Dukly je hodně statický, hráčům chybí pohyb i nápad. (16:19) (16:19)

42
    Pyška v brance Frýdku-Místku vystřídal Marenčák a poradil si s pokusem Bělohlava. Na druhé straně se porušením pravidla o krocích provinil Kichner. (16:19) (16:19)

41
    A další gól v síti Tomáše Petržely. Důrazný Dyba dostal míč do sítě. (16:19) (16:19)

41
    A tak se z rychlého útoku na druhé straně prosadil nikým neatakovaný Vacula. (16:18) (16:18)

40
    Bělohlav si neporozuměl s Ramsem, adresoval mu nepřesný pas. (16:17) (16:17)

40
    Po delší době se málem dostal do hry Klaban, jenže nezkrotil přihrávku od Kichnera. Míč pro Duklu. (16:17) (16:17)

39
    Hosté i nadále pokračují se svou hrou na osm lidí v poli, teď si jejich lavička vzala oddechový čas. (16:17) (16:17)

39
    Jenže Dukla nyní prakticky ihned z rozehrávky dokáže nalézt adekvátní odpověď. Z křídla se prosadil Bělohlav a je to zase pouze o gól. (16:17) (16:17)

39
    Strack ze spojky dobře rozehrál na Dybu, který tváří v tvář brankáři Petržalovi uspěl. (15:17) (15:17)

38
    Postupný útok Frýdku-Místku je nyní kouskován fauly. (15:16) (15:16)

38
    Hned z následné protiakce ovšem hosté zapomněli na Šůstka. Ten nedal Pyškovi žádný nárok. (15:16) (15:16)

37
    Dyba angličanem zvyšuje na rozdíl dvou branek. (14:16) (14:16)

37
    Dobrou zprávou ale je, že Kastner nakonec odešel relativně po svých. (15:15) (15:15)

37
    Hodně nepříjemná situace, která nyní potkala Kastnera! Ten z křídla naskakoval pro vyrovnání, jenže akci nedokončil. Položil balon a chytl se za tříslo a bolestivě se skácel k zemi. Už jsou u něj doktoři pražského týmu. (15:15) (15:15)

36
    Opět tradiční rys druhé půle! Ztráta míče a rychlý kontr domácích. Ten nyní dokázal přetavit ve čtrnáctý gól Dukly Bělohlav! (14:15) (14:15)

36
    Sviták se prosadil přes Petrovského a překonal Pyška. (13:15) (13:15)

36
    Mrázovu střelu srazil clonící Dyba, míč i nadále v moci Pražanů. (12:15) (12:15)

35
    To se také Mecovi povedlo. Frýdek-Místek opět malinko poodskočil domácím. (12:15) (12:15)

35
    Reichl na pivotu nezpracoval vysokou přihrávku, hosté mohou přidat další branku. (12:14) (12:14)

34
    Po více než deseti minutách končí čekání Frýdku-Místku na gól. Ze spojky se prosadil kanonýr Kichner. (12:14) (12:14)

34
    Po další laciné ztrátě míče utekl Kastner a dostal balon za záda brankáře Pyška! Už je to jen o gól! (12:13) (12:13)

33
    Sviták se prokličkoval před Pyška, ale trefil ho pouze do břicha. (11:13) (11:13)

33
    Petržala si poradil i s další střelou Petrovského, jenže míč se odrazil za postranní čáru. Ještě jedna šance pro hosty. (11:13) (11:13)

32
    Stále signalizována pasivita. Přesto u míče zůstávají hosté. (11:13) (11:13)

32
    V signalizované pasivitě se rozeběhl Petrovský, kterého ovšem vychytal Petržala. (11:13) (11:13)

31
    Dukla začíná výborně, povedlo se totiž uvolnit na pivotu Reichla. (11:13) (11:13)

31
    Začal druhý poločas. (10:13)

Vše se chystá na začátek druhého poločasu, rozehrávat budou domácí.

Máme za sebou první poločas, který se hraje ve velmi slušném tempu. Dukla ho začala lépe a brzy vedla o tři branky, pak se ale vývoj utkání začal přetáčet ve prospěch hostů. Ti v jednu chvíli vedli až o pět branek, pak ale nebyli schopni osm minut vstřelit branku a domácí jejich náskok přece jen stáhli. Druhý poločas začne zhruba v 17:19.

30
    První poločas skončil. (10:13)

30
    Poslední střelu prvního poločasu obstaral Petrovský, míč ovšem skončil nad brankou. (10:13) (10:13)

30
    Polášek nakonec v tísni vystřelil mimo. (10:13) (10:13)

30
    Hosté výborně brání a nepouští soupeře ke střele, navíc je signalizována pasivita. (10:13) (10:13)

29
    Faulován Šůstek, domácí tým se udrží na míči. Do konce první půle ještě zbývá zhruba 72 sekund. (10:13) (10:13)

29
    Petrovský se při útočné akci provinil prorážením. Míč mají Pražané. (10:13) (10:13)

29
    Hostující lavička si vyžádala oddechový čas. (10:13) (10:13)

28
    Střelecké trápení Dukly teď na chvíli ukončil Piskač. Pražané ovšem i nadále ztrácí tři branky a v posledních minutách mohou vděčit především brankáři Petržalovi za to, že neprohrávají mnohem vyšším rozdílem. (10:13) (10:13)

28
    Dyba se dokázal vyšponovat nad domácí obranu, ale ztroskotal na Petržalovi. (9:13) (9:13)

28
    Další útočný faul Dukly, u míče zase hosté. (9:13) (9:13)

27
    S domácími mohlo být ještě hůře! Po další chybě při rozehrávce totiž uháněl sám na Petržalu Hečko, ale nedal! (9:13) (9:13)

27
    Rozeběhly se poslední čtyři minuty první půle. (9:13) (9:13)

26
    Dyba našel na poslední chvíli Petrovského, který se z podobné pozice jako před malou chvílí opět neprosadil. (9:13) (9:13)

26
    Domácí se trápí, ani v přesilovce nejsou schopni kloudně ohrozit Pyška. Přesilovka skončila útočným faulem Syřínka. (9:13) (9:13)

25
    Petržala nyní drží akcie Dukly, vychytal Kichnera. (9:13) (9:13)

25
    Stracka při oslabení vychytal Petržala. Frýdecko-Místečtí ale po faulu na něj zůstanou v držení míče. (9:13) (9:13)

25
    Podstřel Petrovského skončil vedle branky. (9:13) (9:13)

24
    Před Mrázem se otevřel prostor ke střele, ten toho využít nedokázal. (9:13) (9:13)

24
    Domácí tým si zahraje přesilovou hru. Mráz se proletěl kolem Dyby, který ho ovšem ve vzduchu fauloval. Dostává dvojku. (9:13) (9:13)

23
    Pokračuje postupný útok Frýdku-Místku, Strack zastaven na brankovišti nedovoleně. Signalizována je ovšem pasivita. (9:13) (9:13)

23
    Utkání má i nadále velmi vysoké tempo. Nejprve se ze spojky prosadil Dyba, pak krásným obstřelem vleže našel prostor v postavení Pyška Syřínek. (9:13) (9:13)

22
    Brnakáři jsou nyní oporami svých týmů, Pyško zase uspěl proti trápícím se střelcům Dukly. (8:12) (8:12)

21
    Krásná akce Frýdku-Místku, zakončení Klabana ovšem z vysokého náskoku po uvolnění od Kichnera skončilo jen na tyči! (8:12) (8:12)

21
    Dyba faulován na brankovišti, Frýdek-Místek bude pokračovat v útoku již při signalizované pasivitě. (8:12) (8:12)

21
    Po tvrdém souboji mezi Mrázem a Strackem se hra přerušuje, hůře na tom je házenkář Dukly. U míče zůstanou hosté. (8:12) (8:12)

20
    Petržala vychytal Klabana! Na druhé straně se neprosadil Sviták, byť to vypadalo, že se balon za brankovou čáru nakonec došourá. (8:12) (8:12)

20
    Hosté nedohráli akci na pivota, míče se zmocnil Kotrč a rychlou akcí dokázal překonat vynikajícího Pyška. (8:12) (8:12)

19
    Šůstek se přes pevnou obranu Frýdku prosadil pouze ke střele přes dva bránící hráče a trefil tyč. Možná zasáhl také Pyško. (7:12) (7:12)

19
    Do domácí branky teď spadne úplně všechno. Po úspěšném zákroku Petržaly se k dorážce dostal Petrovský a procpal míč do sítě. Šokující vývoj zápasu. (7:12) (7:12)

18
    Hosté jsou najednou v koncovce vysoce efektivní! Ač tísněn, prosadil se nezastavitelný Kichner. (7:11) (7:11)

17
    Nejprve se z levého křídla prosadil Kotrč, vzápětí ale i při oslabení dokázal vrátit hostům tříbrankový náskok Kichner! (7:10) (7:10)

16
    Meca fauloval tak, že odchází na dvě minuty. (6:9) (6:9)

16
    Vacula si naběhl do pozice spojky a tvrdou ranou pdo břevno opět nechal brankáře Petržalu bez šance. (6:8) (6:8)

16
    Moták se prokličkoval až před Pyška, ale branku trestuhodně přestřelil! (6:8) (6:8)

15
    Domácí trenér Pavel Pauza reaguje oddechovým časem. (6:8) (6:8)

15
    Další gól Frýdku-Místku! Tentokrát se na palubovce objevil Strack, který ač faulován dokázal zakončit mezi nohy brankáře Petržaly! (6:8) (6:8)

14
    Polášek na brankovišti prorážel, hrají opět házenkáři Frýdku-Místku. (6:7) (6:7)

14
    Po ztrátě míče při rozehrávce unikl domácím obráncům Dyba a samostatný nájezd bezpečně proměnil. Je tu obrat ve skóre. (6:7) (6:7)

13
    Mráz vystřelil ze spojky prudce k tyči ale Pyško zasáhl skvěle. Pražané ovšem zůstávají u míče. (6:6) (6:6)

13
    To se nakonec skutečně povedlo Tomáši Klabanovi. Trefil se z pravého křídla. (6:6) (6:6)

13
    Pyško v brance hostů opět úspěšný, Frýdek-Místek může vyrovnat. (6:5) (6:5)

12
    Sedmičku střelou mezi Petržalovy nohy proměnil Kichner. Jeho třetí gól v zápase. (6:5) (6:5)

12
    Klaban při proskoku na brankoviště faulován, hosté budou zahrávat sedmičku. (6:4) (6:4)

12
    Polášek vystřelil v oslabení nad branku. (6:4) (6:4)

11
    Kichner se prosazuje ze spojky, začíná přesilovka Frýdku-Místku. (6:4) (6:4)

11
    Počet sil na hřišti se vyrovná, dvojku dostal dukelský Sviták. (6:3) (6:3)

10
    Kastner obloučkem z pravého křídla přehazuje brankáře Frýdku-Místku. (6:3) (6:3)

10
    Petržala si poradil, z následné protiakce vystřelil jen do břevna Sviták. (5:3) (5:3)

10
    Hosté ubránili první útok a sami mohou při oslabení udeřit. (5:3) (5:3)

9
    První dvouminutový trest zápasu. Vojtěch Petrovský oslabuje svůj tým. (5:3) (5:3)

9
    Šůstek zvyšuje náskok domácích, v obrovském rachotu řehtaček ovšem mnohdy není slyšet vlastního slova, natož hlasatele. (5:3) (5:3)

8
    Postupný útok Pražanů zatím hosté kouskují častými fauly. (4:3) (4:3)

7
    A Frýdečtí se nakonec přece jen prosazují i střelecky. Trefil se Dyba. (4:3) (4:3)

7
    Další žlutá karta zápasu, tentokrát pro Svitáka. (4:2) (4:2)

7
    Dyba si na střední spojce snažil udělat prostor ke střele, byl ale faulován. (4:2) (4:2)

6
    Neurovnanou pasáž hry zakončil gólem z rychlého brejku Kastner. (4:2) (4:2)

6
    Nepřesnosti na obou stranách, míč mají Pražané. (3:2) (3:2)

6
    Při signalizované pasivitě se ze spojky prosadil Dyba. (3:2) (3:2)

5
    Rams proměnil sedmimetrový hod s velkým přehledem. (3:1) (3:1)

5
    První sedmička je tady! Fauloval Vacula. (2:1) (2:1)

5
    Na začátku páté minuty inkasoval žlutou kartu domácí Šůstek. (2:1) (2:1)

4
    Petržala zatím čaruje v brankovišti domácího týmu. Zase si na něm vylámal zuby Petrovský. (2:1) (2:1)

4
    Petrovský se proti Mrázovi provinil útočným faulem, míč mají Pražané. (2:1) (2:1)

3
    Dukla otáčí skóre, prosadil se Mráz. (2:1) (2:1)

3
    Petržala úspěšný i napodruhé proti Petrovskému. (1:1) (1:1)

2
    Nejprve se blýskl domácí brankář Petržala, na druhé straně z rychlé akce srovnal Šůstek. (1:1) (1:1)

2
    Po Šůstkově přihrávce zkoušel zakončit Rams, nakonec trefil tyč Mráz. (0:1) (0:1)

1
    Z levé spojky se přes obranu prosadil Petrovský. (0:1) (0:1)

1
    Rozehrávku provedli házenkáři Frýdku-Místku. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Z vojenského areálu na Ruzyni vám přeji krásné odpoledne, oba týmy už nastoupily na palubovku.

Čeká nás souboj v rámci 4. kola nadstavbové části české extraligy házenkářů mezi Duklou a Frýdkem-Místkem. Pražané jsou aktuálně v tabulce poslední šestí, Frýdek-Místek je naopak čtvrtý a toto umístění musí hájit před Jičínem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.