Dukla – Frýdek-M. 28:27 (kon.) | Lovosice – Jičín 28:23 (kon.) | Královo Pole – Zlín 29:20 (kon.)
Kopřivnice – Přerov 33:26 (kon.)
HC Dukla Praha
28:27 (10:13)
Pepino SKP Frýdek-Místek
cz Sobota 12.04.2014, 16:30Chance Extraliga mužů (CZ)

60
    Polášek fauloval při náskoku do brankoviště. Rams bude zahrávat sedmičku. (27:26) (27:26)

59
    Je asi rozhodnuto. Nejprve mohl vyrovnat Petrovský, ale sám před Ranglem nedal. Pak se prosadil Kotrč, což hosté neunesli a dostávají dvojku za protesty. Vypadá to na brankáře Pyška. (27:25) (27:25)

58
    Poláška vychytal Pyško! Hosté mohou srovnat! (26:25) (26:25)

53
    Ale stejný trest inkasoval také Dyba. Dodatečně za nesportovní chování. (24:24) (24:24)

53
    Opět se nehraje. Na palubovce totiž ležel Dyba. Sviták nakonec dostává další dvojku a hosté si zase zahrají v početní převaze. (24:24) (24:24)

49
    Kichner procpal míč do sítě pod nohou Rangla. (21:23) (21:23)

49
    Frýdek-Místek bude pokračovat v přesilovce. Strack proskakoval na brankoviště a Polášek si dvě minuty nezahraje. Je tu i sedmička. (21:22) (21:22)

47
    Další dvojka pro Duklu. Kotrč přešlápl brankoviště. (20:21) (20:21)

44
    Petrovský při proskoku na brankoviště jednoznačně faulován, Sviták dostává dvě minuty. Šance pro hosty jak opět navýšit náskok. (17:20) (17:20)

27
    S domácími mohlo být ještě hůře! Po další chybě při rozehrávce totiž uháněl sám na Petržalu Hečko, ale nedal! (9:13) (9:13)

24
    Domácí tým si zahraje přesilovou hru. Mráz se proletěl kolem Dyby, který ho ovšem ve vzduchu fauloval. Dostává dvojku. (9:13) (9:13)

16
    Meca fauloval tak, že odchází na dvě minuty. (6:9) (6:9)

12
    Sedmičku střelou mezi Petržalovy nohy proměnil Kichner. Jeho třetí gól v zápase. (6:5) (6:5)

12
    Klaban při proskoku na brankoviště faulován, hosté budou zahrávat sedmičku. (6:4) (6:4)

11
    Počet sil na hřišti se vyrovná, dvojku dostal dukelský Sviták. (6:3) (6:3)

9
    První dvouminutový trest zápasu. Vojtěch Petrovský oslabuje svůj tým. (5:3) (5:3)