Dukla – Frýdek-M. 28:27 (kon.) | Lovosice – Jičín 28:23 (kon.) | Královo Pole – Zlín 29:20 (kon.)
Kopřivnice – Přerov 33:26 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
28:23 (13:10)
O2xyworld HBC Jičín
cz Sobota 12.04.2014, 17:00Chance Extraliga mužů (CZ)

Lovosice udržely vedení z prvního poločasu a zaslouženě vítězí 28:23. Ve druhé půli pořádně exceloval domácí kanonýr Motl, který byl základním vítězným článkem domácího týmu. (18:33:58)

60
    Konec zápasu. (28:23)

60
    Chroustovský přes zeď obránců procedil míč do sítě. (28:23) (28:23)

60
    Kolc přeloboval gólmana Adamíka a prosazuje se gólem. (27:23) (27:23)

59
    Kouč Šuma, lovosický trenér, si vzal time-out v závěru utkání. (27:22) (27:22)

59
    Následně Miko dostal míč za Veverkova záda. (27:22) (27:22)

58
    Domácí Sýkora trefil tyč! (26:22) (26:22)

58
    Současně vyloučeni Zeman (JIC) a Semerád (LOV). (26:22) (26:22)

57
    Skopal proměnil 7m hod, dnes házel hned čtyři a pokaždé byl úspěšný. (26:22) (26:22)

56
    Landa (LOV) vyloučen na dvě minuty a protože dnes vyfasoval již třetí trest, dostal také červenou kartu a míří do kabin. (26:21) (26:21)

55
    Motl využil 7m hodu, Lovosice vedou o pět branek. (26:21) (26:21)

55
    Rychna (JIC) fauloval Motla a síly na palubovce se srovnají. (25:21) (25:21)

55
    Drbohlav se jako pivot uvolnil na brankovišti a zkušeně překonal Adamíka. (25:21) (25:21)

54
    Záhy vyloučen Kolomazník (LOV). (25:20) (25:20)

54
    Domácí Chroustovský mířil úspěšně k levé tyči. (25:20) (25:20)

53
    V aktuální pasáži hry na branky čekáme... (24:20) (24:20)

52
    Jičínský pivot Drbohlav zblízka snižuje. Dnes má na kontě pět branek a na nejlepšího střelce zápasu Motla mu chybí jeden zásah. (24:20) (24:20)

52
    Adamík dlouhou rozehrávkou našel na druhé straně Hese, který se sám před brankou také nemýlil. (24:19) (24:19)

51
    Motl je nejlepším střelcem utkání, nyní využil pas za obranu a sám se proti Veverkovi nemýlil. (23:19) (23:19)