Dukla – Frýdek-M. 28:27 (kon.) | Lovosice – Jičín 28:23 (kon.) | Královo Pole – Zlín 29:20 (kon.)
Kopřivnice – Přerov 33:26 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
33:26 (15:13)
Sokol HC Přerov
cz Sobota 12.04.2014, 18:00Chance Extraliga mužů (CZ)

To je ode mě z dnešního zápasu vše. Přeji vám příjemný zbytek večera a zase u nějakého dalšího online přenosu na shledanou. (23:01:03)

Zápas je u konce! Halou se rozléhá "hoši děkujem" a Kopřivničtí si díky dnešní výhře stále drží naději na udržení se v lize. Domácí tým měl ve většině zápasu navrch a hnán hlasitým publikem nakonec zaslouženě poráží svého konkurenta v boji o záchranu. Náskok Přerova na Kopřivnici se tak po dnešním zápase snižuje na pouhé dva body a závěr letošní sezony tak ještě slibuje zajímavou zápletku.

60
    Konec zápasu. (33:26)

60
    Domácí přidávají těsně před koncem ještě jednu branku. (33:26)

60
    Poslední minuta zápasu a domácí dvěma rychlými góly definitivně rozhodují o svém vítězství! (32:26) (32:26)

59
    Přerovští snižují na 30:26, ale čas hraje v jejich neprospěch. (30:26) (30:26)

58
    Naopak Kopřivnice dokázala hosty ubránit a následně přidává třicátý zásah! Do konce zápasu zbývá jen něco málo přes dvě minuty, takže vedení domácích je již velmi nadějné! Přerov si ještě vyžádal time-out ve snaze pokusit se s utkáním ještě něco udělat. (30:25) (30:25)

57
    Problém hostujícího týmu tkví v tom, že se mu v posledních minutách nedaří ubránit domácí útoky a nedostává se tak na dostřel. (29:25) (29:25)

57
    Přerovští se však ještě nevzdávají a opět korigují na tříbrankový rozdíl. (28:25) (28:25)

56
    Utkání nezadržitelně spěje ke svému závěru a domácí opět odskakují na rozdíl čtyř branek! (28:24) (28:24)

54
    Hosté však opět snižují. Domácí jsou již kompletní. (27:24) (27:24)

54
    Kopřivnice však dokázala odpovědět. V hale panuje výborná atmosféra, která žene domácí tým dopředu. Pro Kopřivnici je to opravdu "existenční" zápas. (27:23) (27:23)

53
    Přerov se prosazuje v početní výhodě a snižuje náskok domácích! (26:23) (26:23)

52
    Z té se prosazuje Lubomír Veřmiřovský, jenž je suverénně nejlepším střelcem Přerova v dnešním utkání. (26:22) (26:22)

52
    Další trest na straně domácích. Na trestnou odchází Jan Gřes a hosté budou navíc zahrávat sedmičku. (26:21) (26:21)

52
    Kopřivnice se v oslabení dobře brání! Domácí se mohli dokonce prosadit z protiútoku, ale nevyšlo jim zakončení. (26:21) (26:21)

51
    Potrestaným hráčem domácích je Adam Reček. (26:21) (26:21)

51
    Veřmiřovský překonává Fabiána ze značky sedmimetrového hodu a hosté si navíc zahrají další přesilovku. (26:21) (26:21)

50
    Kopřivnice je v plném počtu. (26:20) (26:20)

49
    Přerov se prosazuje v početní výhodě, nutno však dodat, že domácí zvládají tuto část hry skvěle. (26:20) (26:20)