Most – Partizánske 32:24 (kon.) | Senec – Poruba 15:36 (kon.) | Michalovce – Jindř. Hradec 40:15 (kon.)
Písek – Veselí n/M 21:22 (kon.) | Zlín – Olomouc 29:15 (kon.) | Slavia – Šaľa 31:27 (kon.)
DHK Baník Most
32:24 (17:11)
HK Slavia Partizánske
cz Sobota 12.04.2014, 18:00 • Sportovní hala Most • Hádzanárska interliga ženy

Černí andělé si bez problému pohlídali dnešní vítězství, když druhou půli dokázali vyhrát rozdílem dvou branek, celkově o osm a to jen dokazuje, že to byl velmi přesvědčivý výkon domácích hráček. (19:21:17)

60
    Konec zápasu. (32:24)

60
    Růčková deset vteřin před závěrečnou sirénou nejspíše uzavírá dnešní gólový účet. (32:24) (32:24)

60
    Szokeová dokázala prostřelit Müllnerovou. (31:24) (31:24)

60
    V poslední minutě se ještě prosazuje Martinková ze střední spojky. (31:23) (31:23)

59
    Utkání už se spíše dohrává v poklidném tempu, diváci již skandují ve stoje, protože vědí, že dnes už Černí anděly o dva body nic nepřipraví. (30:23) (30:23)

58
    Znovu je to Michnová, která překonala mosteckou brankařku. (30:23) (30:23)

56
    Partizanské rozhodně nepůsobí odevzdaným dojmem, ukázala to Michnová, která se dokázala uvolnit přes dvě bránící hráčky až před Müllnerovou. (30:22) (30:22)

56
    Růčková přidává třicátou branku Černých andělů. (30:21) (30:21)

56
    Szokeová teď zůstala naprosto nestřežená před Müllnerovou, kam také dostala přesný pas a prostřelila brankařku Mostu. (29:21) (29:21)

54
    Blažeková ještě kosmeticky upravuje skóre dnešního utkání. (29:20) (29:20)

53
    Gajdošová střelou o zem z pivota dokázala orazítkovat pouze tyč mostecké branky. (29:19) (29:19)

52
    Znovu Janoušková a znovu ze stejné palebné pozice. (29:19) (29:19)

51
    Beňušková teď vyslal krásný pas z půlky hřiště do rohu na Janouškovou, která si jen naskočila do brankoviště a překonala brankařku Partizanského. (28:19) (28:19)

50
    Růčková ze střední spojky propálila Škvareninovou a zápas už zdaleka nemá takový náboj, neboť už je prakticky rozhodnutý. (27:19) (27:19)

49
    Jeřábková z brejku zvyšuje vedení Černých andělů. (26:19) (26:19)

48
    Blažeková se teď ocitla nikým nekrýtá na levé spojce a prostřelila bezmocnou Müllnerovou. (25:19) (25:19)