Vladivostok – Metallurg Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Novosibirsk – Kazaň 7:1 (kon.) | Jekaterinburg – Barys 1:2 (kon.)
CSKA Moskva – Petrohrad 4:5 (po pr.) | Jaroslavľ – D. Moskva 3:2 (kon.) | Novgorod – Ufa 1:2 (po pr.)
Riga – Doneck 1:4 (kon.) | Záhreb – Lev 2:3 (kon.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0)
HC Salavat Julajev Ufa
Utorok 11.03.2014, 16:00Play-off KHL

113:24
    Salavat Ufa dala gól!
    STEPANOV sa stáva hrdinom dnešného zápasu, v neuveriteľnej 114. minúte stretnutia prekonáva domáceho gólmana Kasutina, čím svojmu tímu zabezpečil víťazstvo.

44:00
    Torpédo Novgorod dal gól!
    A je vyrovnané, ani sme nedopísali poriadne, že sú hostia aktívnejší a už domáci vyrovnávajú. Pekná prihrávka od Galuzina spoza bránky, tam už strelec Grigoreovych kvalít nemohol zakončiť inak, ako gólom. Asistencie: Galuzin, Potapov.

19:21
    Po vyrovnanej prvej tretine, predsa len skóre zápasu otvárajú hostia, keď strelou od modrej Kaigorodov našiel MIRONOVA, ktorý pohotovým tečom posiela do vedena tím UFA. Gól strelil IGOR MIRNOV. Asistencie Kirill Koltsov, Alexej Kaigorodov.

Janka Danková

Miro Prusak

Góly a asistencie: 44. Grigorev (Galuzin, Potapov) – 20. Mirnov (Koltsov, Kaigorodov), 114. Stepanov

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Gelašvili) – Grigoryev, Valentěnko, Hietanen, Chomickij, Denisov, Bernackij, Belochvostikov – Wolski, Galuzin, Badyukov, Paršin, Koňkov, Salminen, Immonen, Krasnoslobodcev, Mischenko, Sentjurin, Kolanos, Skačkov, Potapov
    HC Salavat Julajev Ufa: Ax. Vasilevskij (Sokhatskij) – Zubarev, Kolcov, Višněvskij, Ščitov, Sopel, Kulda, Gurkin, Al. Vasilevskij -Mirnov, Makarov, Mereskin, Chlystov, Stěpanov, Pihlstrom, Dubrovskij, Tolpeko, Kaigorodov, Slepyšev, Hartikainen, Pankov

Rozhodca: Bulanov, Zakharov – Palei, Lazarev