Washington – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Ottawa – Nashville 3:4 (po pr.) | Tampa Bay – Arizona 3:4 (0:1 po s.n.)
Colorado – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Calgary – LA Kings 2:3 (kon.) | Anaheim – Toronto 1:3 (kon.)

Ryan Callahan (TBL) (0 + 1)
    Zbyněk Michálek (PHX) (0 + 1) (03:23:19)

Československá stopa v utkání

Ondřej Palát (TBL) (2 + 1), 6 střel na branku, čas na ledě: 21:02
    Richard Pánik (TBL) (0 + 0), 1 střela na branku, čas na ledě: 11:24
    Radim Vrbata (PHX) (1 + 0), 0 střel na branku, čas na ledě: 15:50
    Martin Erat (PHX) (1 + 0), 1 střela na branku, čas na ledě: 12:13
    Zbyněk Michálek (PHX) (0 + 1), 1 střela na branku, čas na ledě: 26:22

Viděli jsme napínavý zápas až do úplného konce a hlavně skvělé představení několika českých hráčů. Dvakrát se trefil Ondřej Palát, po jednom gólu potom přidali Martin Erat a Radim Vrbata. Poslední zmiňovaný rozhodl samostatné nájezdy skvělým zakončením. Více bodů nakonec berou Phoenix Coyotes.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Phoenix Coyotes.
    Autorem branky je RADIM VRBATA.

Ryan Callahan svůj nájezd neproměnil, je rozhodnuto!

Radim Vrbata se rozjel k dalšímu nájezdu a je prvním úspěšným exekutorem. Bishopa si vymíchal a zavěsil do bekhendu – 0:1.

Stále čekáme na prvního úspěšného střelce v nájezdech, Valtteri Filppula si nepřišel na Smithe střelou mezi betony – 0:0

Ani na druhé straně branka nepadla, Mikkel Boedker mířil nahoru, jenže přestřelil – 0:0

Palát si najel zleva, ale kličkou do forhendu Smithe nepřekonal – 0:0.

Jako první pojedou domácí, konkrétně střelec dnešních dvou branek Ondřej Palát.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani nastavených pět minut hry neurčilo vítěze, a tak poznáme lepší tým dnešního klání v dovednostní soutěži jedinců – samostatných nájezdech.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:33
    Smith ještě použil z vlastní branky jednu riskantní rozehrávku na spoluhráče dopředu.

64:03
    Začala poslední minuta prodloužení a s největší pravděpodobností uvidíme samostatné nájezdy, ani jeden tým se nikam nežene.

63:30
    Ribeiro pálil od modré čáry tvrdě, ale nepřesně. Jeho pokus sražený mimo útočné pásmo.

62:50
    Zbyněk Michálek po vhazování u vlastní branky odhazuje puk alespoň do středního pásma, kde bude bezpečno.

62:38
    Lightning výrazně vedou v počtu střel na branku, i přes to je skóre vyrovnané. Zdá se, že časté střílení dnes nerozhodovalo.

62:19
    Za chvíli budeme v polovině prodloužení, zatím nabídl nastavený čas pouze jedinou větší šanci.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 12. Johnson (Palát, Brewer), 40. Palát (Callahan, Aulie), 60. Palát (Filppula, Carle) – 22. McMillan (Yandle, Doan), 43. Erat, 48. Boedker (Vermette, Michálek), rozh. náj. Vrbata

Tampa Bay Lightning: Bishop – Salo, Hedman, Barberio, Brewer, Kostka, Carle – Purcell, Stamkos, Killorn – Callahan, Filppula, Palát – Pánik, Johnson, Brown – Pyatt, Thompson, Aulie -
    Arizona Coyotes: Smith – Michálek, Ekman-Larsoon, Stone, Yandle, Summers, Gormley – Moss, Vermette, Boedker – Vrbata, Miele, Erat – Doan, Ribeiro, McMillan – Chimchura, Halpern, Korpikoski

Rozhodca: Francois St. Laurent, Rob Martell – Trent Knorr, Pierre Racicot

Diváci: 18 167