Vladivostok – Metallurg Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Novosibirsk – Kazaň 7:1 (kon.) | Jekaterinburg – Barys 1:2 (kon.)
CSKA Moskva – Petrohrad 4:5 (po pr.) | Jaroslavľ – D. Moskva 3:2 (kon.) | Novgorod – Ufa 1:2 (po pr.)
Riga – Doneck 1:4 (kon.) | Záhreb – Lev 2:3 (kon.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0)
HC Salavat Julajev Ufa
Utorok 11.03.2014, 16:00Play-off KHL

100:01
    Hráči hosťujúceho celku si zahrajú presilovú hru.

92:48
    Hráči majú aj v tomto pokročilom čase stále dostatok síl aj na pästné súboje. Za hrubosť si posedí 4 minúty Potapov, na druhej strane Ščitov.

85:18
    Domáci hráči si zahrajú v početnej výhode. Za hákovanie odchádza na trestnú lavicu Kaigorodov.

47:30
    Na trestnú lavicu odchádza domáci hráč

36:43
    Navyše teraz domáci hráč, konkrétne Galuzin hákoval, UFA má možnosť zvýšiť stav stretnutia

16:34
    Presilová hra pre domácich. Stěpanov vylúčený na dve minúty za hákovanie.

05:08
    Vylúčenie aj na druhej strane, Denis Tolpeko si pôjde oddýchnuť na dve minúty za sekanie.

03:44
    Máme tu prvé vylúčenie zápasu, hostia budú hrať presilovú hru. Bernatskij vylúčený na dve minúty za hákovanie.

Janka Danková

Miro Prusak

Góly a asistencie: 44. Grigorev (Galuzin, Potapov) – 20. Mirnov (Koltsov, Kaigorodov), 114. Stepanov

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Gelašvili) – Grigoryev, Valentěnko, Hietanen, Chomickij, Denisov, Bernackij, Belochvostikov – Wolski, Galuzin, Badyukov, Paršin, Koňkov, Salminen, Immonen, Krasnoslobodcev, Mischenko, Sentjurin, Kolanos, Skačkov, Potapov
    HC Salavat Julajev Ufa: Ax. Vasilevskij (Sokhatskij) – Zubarev, Kolcov, Višněvskij, Ščitov, Sopel, Kulda, Gurkin, Al. Vasilevskij -Mirnov, Makarov, Mereskin, Chlystov, Stěpanov, Pihlstrom, Dubrovskij, Tolpeko, Kaigorodov, Slepyšev, Hartikainen, Pankov

Rozhodca: Bulanov, Zakharov – Palei, Lazarev