B. Bystrica – Skalica 4:1 (kon.) | Piešťany – Poprad 2:1 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
HK Skalica
Utorok 11.03.2014, 17:00 • Zimný štadión Banská Bystrica • Tipos Extraliga play-off

Skončilo sa druhé štvrťfinálové strenutie medzi Banskou Bystricou a Skalicou. Dnes o víťazovi rozhodla posledná tretina, v ktorej domáci strelili tri góly a vďaka víťazstvu 4:1 sa v sérii ujali vedenia 2:0.
    Ďakujem Vám za pozornosť a teším sa pri ďalších prenosoch. (19:23:52)

60:00

59:42
    Zápas sa už len dohráva a domáci sa pomaly tešia z ďalšieho víťazstva.

59:09
    Banská Bystrica dala gól!
    Domáci využívajú to, že v bráne hostí niekto nie je a CHRIS SARACINO stanovuje už zrejme konečný výsledok dnešného duelu. Asistencie: Michal Hudec.

58:04
    Lipovský na striedačke a hostia to skúsia v šestici.

58:54
    Skalica oddychový čas.

58:54
    V závere ešte vylúčenie na domácej strane – Heizer dve minúty za seknutie.

58:10
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny, hostia sa ešte snažia niečo so zápasom urobiť, ale o víťazovi je už zrejme rozhodnuté.

56:54
    Domáci sa ujímajú už dvojgólového vedenia. Po súboji v rohu klziskasa puk dostal až ku TOMÁŠOVI ZIGOVI, ktorý pred bránou Lipovského nezaváhal a pridal ďalší gól Asistencie: Keven Veilleux, Mário Lunter.

56:18
    Ofsajd hostí, medzi tým sa Bambúchovi skončil osobný trest.

55:04
    MÁRIO LUNTER vystrelil spoza pravého kruhu a presne mierenou strelou ponad Lipovského rameno dostáva svoj tím do vedenia. Asistencie: Richard Rapáč.

54:40
    Domáci opäť poslali puk cez všetky čiary a opäť sa preto prerušuje.

53:48
    Stanovu strelu od modrej tečoval jeden zo skalických hráčov, no puk išiel aj tak mimo bránu.

53:30
    Ďalšie zakázané uvoľnenie a komerčná prestávka.

53:11
    Ofsajd domácich.

52:40
    Teraz sa konečne hralo dlhší čas bez prerušenia, no neprinieslo to žiadnu streleckú príležitosť na jednej alebo druhej strane.

51:28
    Strela hneď z buly skončila na ochrannej sieti, vhadzovanie sa bude opakovať.

Dnešné stretnutie sleduje na banskobystrickom štadióne 1 903 divákov.

51:00
    Domáci puk iba nahadzujú do útočného pásma a striedajú.

Radoslava Harvánková

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 7. Kafka (Handlovský, Macháček), 56. Lunter (Rapáč), 57. Zigo (Veilleux, Lunter), 60. Saracino (Hudec) – 22. Obdržálek (Lažo, Vyrúbalík)

HC´ 05 Banská Bystrica: Kalemba (Košarišťan) – Saracino, Lepine, Lunter, White, Hudec (C)– Martin, Macháček, Handlovksý, Heizer (A), Kafka – Bambúch (A), Kania, Rapáč, Zigo, Veilleux – Rosandič, Lamper, Kadura, Matoušek, Konečný
    HK Skalica: Lipovský (Romančík) – Vyrúbalík (A), Barák, Lažo (C), Školiak, Obdržálek – Trška, Grundling, Kutálek (A), Mráz, Šátek – Sloboda, Stano, Kropáč, Steiler, Jankovič – Luža, Kozák, Kudrna, Mikúš, Preisinger

Rozhodca: Jonák, Orolin – Bednár, Snášel