Jugra Chanty-Mansijsk – Chabarovsk 1:1 (kon.) | Nižnekamsk – Novokuzneck 2:1 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
1:1 (0:0, 0:1, 1:0)
Amur Chabarovsk
Utorok 11.03.2014, 14:00KHL - Pohár Nádeje

To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (16:14:44)

A je koniec. Jugra to v tretej tretine dokázala dorovnať zásluhou Magogina v 53.minúte a postupuje do ďalšieho kola Pohára Nádeje. Pre Amur Chabarovsk sa táto sezóny skončila.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:46
    Buljanský netrafil puk do prázdnej bránky.

59:39
    Hostia to skúšajú hrou bez brankára!

59:02
    Po menšej strkanici je vylúčený domáci Smoleňák a hosťujúci Fisenko za hrubosť.

59:01
    Prebieha posledná minúta tretej tretiny.

58:40
    Hráči Jugry sa v presilovke nikam neponáhľajú.

57:47
    To je škrt cez plány Chabarovsku. Bilalov dostáva menší trest a vyzerá to tak, že o postupujúcom je rozhodnuté.

57:15
    Amur musí vrhnúť všetky sily do ofenzívy, dá sa očakávať, že Murygin pôjde preč z bránky.

56:04
    Jugra hrá v plnom počte a je blízko k postupu.

55:39
    Kuznecov si poradil so strelou Ježova od modrej čiary.

54:30
    Hostia majú príležitosť opäť priblížiť predĺženie.

54:04
    Tomáš Starosta dostal 2 minúty za hrubosť.

52:34
    Jugra dal gól!
    Domáci sa dočkali vyrovnania. Postupový gól strelil IGOR MAGOGIN. Bez asistencie.

50:15
    Pred nami je posledných desať minút riadnej hracej doby.

49:30
    Knjazev nenašiel svojou prihrávkou Smoleňáka.

48:14
    V tejto pasáži sa hrá v strednom pásme, Amur dobre bráni a domáci sa nevedia prepracovať do útoku.