Vladivostok – Metallurg Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Novosibirsk – Kazaň 7:1 (kon.) | Jekaterinburg – Barys 1:2 (kon.)
CSKA Moskva – Petrohrad 4:5 (po pr.) | Jaroslavľ – D. Moskva 3:2 (kon.) | Novgorod – Ufa 1:2 (po pr.)
Riga – Doneck 1:4 (kon.) | Záhreb – Lev 2:3 (kon.)
Admiral Vladivostok
4:3 (1:1, 2:1, 0:1 - 0:0, 1:0)
Metallurg Magnitogorsk
Utorok 11.03.2014, 10:00Play-off KHL

Vladivostok tak víťazí v treťom zápase série nad Magnitogoroskom 4:3 po predĺžení a znižuje stav série na 1:2. Štvrtý zápas nás čaká zajtra o 10:00 SEČ. Pred jeho začiatkom sa prihlásim s komentárom. Zatiaľ prajem pekný zvyšok dňa. (13:37:59)

85:04
    Vladivostok dal gól!
    A je rozhodnuté! Domácim hrdinom sa stáva ILJA ZUBOV. Bortnikov ho vysunul v strednom pásme a Zubov po prekonaní hosťujúcej defenzívy zakončil nechytateľne ku vzdialenejšej tyčke. Asistencia: Igor Bortnikov.

84:41
    Oba tímy si uvedomujú, že každý útok môže priniesť gól. Vhadzuje sa v strednom pásme.

83:55
    Bergforsovo nahodenie pokryl Košečkin v lapačke.

82:33
    Pred Košečkinom to poriadne horelo! Domáci sa snažili puk dotlačiť za bránkovú čiaru.

81:25
    Od modrej nahodil puk Brent, Ivannikov dokázal prerušiť hru.

80:32
    Admiral sa dopustil zakázaného uvoľnenia.

80:24
    Košečkin pokryl ľahké nahodenie domáceho hráča zo strany.

80:01
    Začalo sa druhé predĺženie.

Prvé dvadsaťminútové predĺženie prinieslo síce niekoľko šancí na oboch stranách, ale stále nie rozhodujúci gól. Druhé predĺženie sa začne o 13:24.

80:00
    Prvé nadstavenie skončilo.

79:01
    Posledná minúta prvého predĺženia.

78:50
    Akciu Magnitogorsku zakončil strelou Pare, ale puk skončil len v ochrannej sieti.

77:05
    Aktivita Admiralu v útočnom pásme nepriniesla vytúžený gól.

76:27
    Košečkin zachytil strelu Schutza.

75:55
    Oba tímy chcú rozhodnúť, ale zatiaľ im to viazne v koncovke.

74:52
    Bortnikov našiel svojim pokusom len pozorného Košečkina.

74:33
    Kovář v dobrej pozícii zbytočne prihrával na spoluhráča.

73:28
    Mozjakin začína útok hostí...

Martin Platko

Góly a asistencie: 3. Schutz (Bergfors, Gynge), 21. Zubov (Bortnikov, Hodgman), 33. Schutz (Gynge), 86. Zubov (Bortnikov) – 9. Zaripov (Mozjakin, Kovář), 25. Junkov (Osala), 52. Lee (Zaripov, Kovář)

Admiral Vladivostok: Ivannikov (Stelmach)- Pyett, Naumenkov, Antropov, Bortnikov, Commodore, Vorobjov, Ternavskij, Zemčjonok- Sokolov, Nikitenko, Ugarov- Bergfors, Gynge, Schütz- Hodgman, Zubov, Kuznecov, Barbašev, Drugov, Bočarov
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pechurskij)- Antipin, Birjukov, Chabarov, Tereščenko, Lee, Ibragimov, Malenkich- Zaripov, Kovář, Mozjakin (C)- Brent, Pare, Kazjonov- Platonov, Kosov, Yunkov- Osala, Malinovskij, Shenfeld, Potechin

Rozhodca: Belov, Čerenkov- Morozov, Sazonov