HC Slovan – Lipt. Mikuláš 4:0 (kon.)
HC Slovan Bratislava
4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Nedeľa 09.03.2014, 16:00 • Aréna Ondreja Nepelu Bratislava • Hokejová extraliga juniorov play-off

54:44
    Kelčík späť vo svojej bránke, tento ťah trénerovi hostí nevyšiel.

54:44
    Slovan Bratislava dal gól!
    VLADIMÍR LUKÁČIK spoza bránkovej čiary, z rohu klziska vyhodil puk, trafil presne do stredu opustenej bránky hostí. Bez asistencií.

54:35
    Maier z domáceho tímu a Kabáč z tímu hostí dostali po dve minúty za hrubosť, hráme piati proti štyrom.

54:18
    Kelčík vykorčuľoval na striedačku, hostia hrajú power play bez brankára.

54:18
    Oddychový čas hostí, tréner hostí mobilizuje svojich, Mikuláš hrá vabank.

50:41
    Brejk domácich, Halama potiahol puk na modrú, prihral do nájazdu Tibenskému, ten vystrelil, Kelčík ho na prvý pokus vychytal, puk vyrazil, no JOZEF TIBENSKÝ mu ho na druhýkrát poslal pomedzi betóny do bránky. Asistencie: Marco Halama a Patrick Brodek.

47:03
    MARCO HALAMA najskôr vystrelil od kruhu, ležiaci hráč hostí puk zblokoval nad seba a Marco ho bejzbalovým spôsobom posiela do Kelčíkovej klietky.

43:33
    Matúš Sukeľ na kruhu zachytil puk, prihral efektne medzi kruhy voľnému Jakubovi Sukeľovi, Jakub vystrelil, Baroš puk vyrážačkou usmernil do rohu klziska! Obrovská šanca hostí nevyužitá!

42:14
    Novák z medzikružia vystrelil, Kelčík krásne cez vyrážačku posiela puk k mantinelu.

38:52
    Danišovský dostal dve minúty za napadnutie, presilovú hru budú hrať hostia.

38:38
    Laco spoza bránky našiel pred bránkoviskom úplne voľného Pidu, ktorý vystrelil, Baroš pravým betónom puk vyrazil.

38:11
    Mlynčár sa s pukom preštrikoval ako slalomový pretekár až pred Kelčíka, vystrelil, Kelčík cez ľavý betón puk vyráža!

36:59
    Jakub a Matúš Sukeľ mohli ísť do prečíslenia, stratili puk v strednom pásme, zachytil ho Lukáčik, puk na modrú dostal OLIVER MIKŠÍK, nakorčuľoval do pásma a spoza kruhov prestrelil Kelčíka v bránke. Asistencia: Vladimír Lukáčik.

36:32
    Mikšík si potiahol puk medzi kruhy, vystrelil bekhendom, Kelčík v pokľaku kryje puk na svojej hrudi.

34:49
    Šálka sa dostal s Danišovským do prečíslenia dva na jeden, Šálkov puk však skončil na zadnom mantineli, Danišovský sa k strele nedostal.

29:10
    Danišovský sa dostal do brejku, išiel sám na Kelčíka, chcel mu to dať na blafák, Kelčík sa nenechal nachytať, lapačkou puk zblokoval do rohu klziska.

27:45
    Kabáč dostal spoza bránky puk pred bránkovisko, z otočky vystrelil, trafil po ľade do pravej žrde Barošovej bránky!

25:45
    Novák v peknej individuálnej akcii, nakorčuľoval s pukom do pásma, po prechode modrou vystrelil spoza pravého kruhu, Kelčík vykorčuľoval z bránky, zmenšil strelecký uhol, puk ho trafil do hrude, hostia ho získali pod svoju kontrolu a vyvážajú puk von z pásma.

23:59
    Furdek vystrelil z ľavého kruhu, trafil však len do spojnice Barošovej bránky!

18:13
    Brodek dostal dve minúty za hrubosť, svoju prvú presilovú hru v dnešnom zápase si zahrá aj Mikuláš.

13:48
    Maier od modrej krásne vystrelil, puk smeroval do hornej časti bránky, Kelčík výborne zasiahol a puk opäť krotí vo svojej lapačke!

13:34
    Furdek dostal za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, keď zasiahol do tváre Valjenta, dve minúty.

11:04
    Janček z medzikružia vystrelil, Baroš šiel do pokľaku a puk ukryl vo svojom náručí!

10:18
    Števuliak dostal prihrávku pred bránku Baroša, pekne vystrelil, vyprášil však len Barošove betóny.

09:48
    Marcinko si nakorčuľoval od mantinelu s pukom medzi kruhy, pekne vystrelil, minul bránku Baroša, puk poslal na ochranné sklo.

03:36
    Prečíslenie domácich dva na jeden, Mlynčár naservíroval pred bránku Danišovskému, ten vystrelil po ľade, Kelčík ho vychytal.

02:30
    Matúš Sukeľ dostal dve minúty za podrazenie, Slovan si zahrá prvú presilovú hru v zápase.

Vladimír Korduliak

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 37. Mikšík (Lukáčik), 48. Halama, 51. Tibenský (Halama, Brodek), 55. Lukáčik

HC Slovan Bratislava: Baroš (Godla) – Bačík, Valjent, Maier, Lukáčik (A), Gula, Bílik, Černák, Jurkovič – Šálka, Mlynčár, Bednarič – Petráš, Novák (C), Danišovský – Trenčan, Mikšík (A), Môcik – Brodek, Halama, Tibenský
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Kelčík (Pútec) – Jančí, Mezovský, Bača, Moravčík, Kučera (A), Pida, Škandera – J. Sukeľ, M. Sukeľ, Števuliak (C) – Janček, Brezniak (A), Furdek – Marcinko, Kabáč, Laco – Potocký

Rozhodca: Baluška – Tvrdoň, Výleta