Barys – Jekaterinburg 5:4 (po pr.) | Metallurg Magnitogorsk – Vladivostok 5:3 (kon.) | Ufa – Novgorod 0:1 (kon.)
Kazaň – Novosibirsk 3:2 (po pr.)
HC Salavat Julajev Ufa
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
Nedeľa 09.03.2014, 12:00Play-off KHL

S konštatovaním, že Torpedo Nižnij Novgorod vyhral aj druhý zápas na ľade Salavatu Julajev Ufa a v sérii vedie 0:2 sa s vami lúčim a prajem pekný zvyšok dňa. (14:16:08)

Je dobojované! Torpedo ustálo záverečný nápor Ufy a udržalo si najtesnejšie vedenie 0:1. Strojcom úspechu hostí je jednoznačne brankár Kasutin, ktorý predviedol výborný výkon aj v dnešnom zápase. V tretej tretina Novgorod často umne kúskoval hru a vypájal domácich z tempa.

60:00

59:30
    Pred Kasutinom to teraz horelo, Záborského strela sa kotúľala v bránkovisku, ale gólom sa to neskončilo.

59:18
    Ufa hrá vabank, Vasilevskij opustil bránu!

58:31
    Hostia zatvorili stredné pásmo, Vasilevskij nemôže opustiť bránku.

58:05
    Hosťujúci Valentenko vyhodil puk tak, aby z toho nebolo zakázané uvoľnenie.

57:08
    Sčitov sa ocitol v ofsajde.

57:01
    Necelé tri minúty do konca tretej tretiny. Kasutin nemá prácu, keďže sa pred jeho bránku nevedia domáci prepracovať.

56:19
    Torpedo veľmi umne hru kúskuje a Ufa sa tak nevie dostať do tempa.

55:50
    Galuzin preveril Vasilevského a vybojoval pre hostí vhadzovanie v útočnom pásme.

54:36
    Sopel len tak zo zúfalstva nahodil na Kasutina, ale ten nemusel nakoniec zasahovať.

53:40
    Hostia si v obrane počínajú veľmi jednoducho, zodpovedne a obetavo. Navyše majú istotu v podobe Kasutina.

53:10
    Ufa stále prehráva, ale teraz akoby už nemala síl na záverečný nápor.

52:19
    Denisov zamestnal Vasilevského a vhadzovať sa bude v útočnom pásme Torpeda.

51:35
    V tejto fáze sa málo prerušuje a hra má spád.

50:49
    Ufa hrá v plnom počte.

50:22
    Ufa sa veľmi dobre bráni a hostia sa v tejto presilovke prakticky do ničoho nedostali.