Barys – Jekaterinburg 5:4 (po pr.) | Metallurg Magnitogorsk – Vladivostok 5:3 (kon.) | Ufa – Novgorod 0:1 (kon.)

Bars Kazaň dala gól!
    Radostná zelená guča hráčov okolo ALEXANDRA OSIPOVA, ktorý svojim druhým gólom rozhodol toto stretnutie! Koskinen len vyrazil strelu Svitova z ľavého kruhu a OSIPOV ho z dorážky prekonal.
    Asistencia: Alexander Svitov.

64:38
    Sibir Novosibirsk – Alexej Kopejkin – dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou. Kapitán si nedal pozor v osobnom súboji pri mantineli a zasiahol Nikulina do tváre.

59:02
    Obrovská radosť, domácim sa to predsa len podarilo! Burmistrov vybojoval puk, prihral ho za bránu Koskinena Stapletonovi, ktorý našiel peknou prihrávkou MICHAILA VARNAKOVA, ten zblízka prehodil betón Koskinena a je vyrovnané!
    Asistencie: Tim Stapleton a Alexander Burmistrov.

51:25
    Tereščenkovu strelu Koskinen len vyrazil pred seba a ešte čelil dvom dorážkam Petrova!

47:18
    Bars Kazaň – Michail Varnakov – dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou. Toto oslabenie zbrzdí nádeje domácich.

45:17
    ALEXANDER OSIPOV využíva ponúknutú šancu na zníženie strelou, ktorú zastavila až sieťka!
    Asistencie: Kirill Petrov a Iľja Nikulin.

44:12
    Sibir Novosibirsk – Oleg Gubin – dve minúty za vrazenie na mantinel.

39:18
    Sibir Novosibirsk – Konstantin Alexejev – dve minúty za zdržiavanie hry, vyhodenie puku z hracej plochy.

39:07
    Novosibirsk dal gól!
    Na strelu z uhla z hokejky DMITRIJA KUGRYŠEVA už ale bol Garipov prikrátky, puk mu prepadol pri bližšej žrdi!
    Asistencia: Ivan Lekomcev.

38:27
    Po vyhodení Kazaňou Kopejkin puk rozohral Koskirantovi, ktorý mal mierne odkrytý priestor! Garipov sa ale výborne dokázal presunúť a vytesniť puk.

37:32
    AK Bars Kazaň – Alexander Osipov – dve minúty za zdržiavanie hry, vyhodenie puku z hracej plochy. Je z toho teda presilovka o dvoch hráčov!

36:28
    AK Bars Kazaň – Konstantin Kornejev – dve minúty za držanie.

25:40
    Kazaň sa dostala do dobrej šance, konkrétne Petružálek mohol vyrovnať, ale Koskinen bol proti.

19:24
    Garipov musel zasahovať po tom, čo sa pred ním ukázal Romanov.

16:50
    Dve veľké šance po sebe, Kazaň hrá presilovky o dosť lepšie. Najprv Koskinen dobre nevidel zakončenie Nikulina, ktorý ale pukom trafil len do betónu, teraz brankár čelil Petrovovi.

15:41
    Sibir Novosibirsk – Alexander Kutuzov – dve minúty za podrazenie.

11:02
    Odkrytý priestor zíval na Kopejkina, ale nedokázal doň poslať puk.

10:26
    AK Bars Kazaň – Jevgenij Medvedev – dve minúty za hákovanie.

07:36
    AK Bars Kazaň – Nikolaj Belov – dve minúty za faul lakťom.

00:15
    Tak to je úvod ako hrom! Kombináciu hostí zakončil za Garipova prakticky prvou strelou DMITRIJ MOŇA!
    Asistencie: Jori Lehterä a Jonas Enlund.

Dominika Haršáni Handzušová

Góly a asistencie: 46. Osipov (Petrov, Nikulin), 60. Varnakov (Stapleton, Burmistrov), 68. Osipov (Svitov) – 1. Moňa (Lehterä, Enlund), 40. Kugryšev (Lekomcev)

Ak Bars Kazaň: Garipov (Barulin) – Nikulin, Kornejev, Heshka, Medvedev, N. Belov, Osipov, Jarullin – Tereščenko, Petružálek, Petrov – Stapleton, Pesonen, Burmistrov – Varnakov, Svitov, Tkačov – Bodrov, Obuchov, Lukojanov.
    HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Bespalov) – Lekomcev, Hrabal, Kutuzov, Alexejev, Karavajev, V. Belov, Ožiganov – Lehterä, Moňa, Enlund – Kugryšov, Koskiranta, Kopejkin – Gubin, Sannikov, Šumakov – Romanov, Kvartalnov, Ignatuškin – Butuzov.

Rozhodca: Ronn, Ravodin – Michel, Šichanov