CSKA Moskva – Novosibirsk 3:2 (2:1 po s.n.) | Čerepovec – Kazaň 1:2 (kon.) | Jaroslavľ – Novgorod 1:4 (kon.)
Viťaz – A. Mytišči 1:2 (kon.) | Petrohrad – D. Moskva 6:3 (kon.) | Riga – Novokuzneck 4:3 (po pr.)
Lev – Vladivostok 4:1 (kon.) | HC Slovan – Chabarovsk 3:2 (kon.)
HC Dinamo Riga
4:3 (1:2, 2:0, 0:1 - 1:0)
Metallurg Novokuzneck
Streda 15.01.2014, 18:30KHL

Predĺženie nám teda trvalo len 18 sekúnd. Víťazný gól strelil Paul Szczechura a Dinamo získava 2 body. Odo mňa je to dnes všetko. Ďakujem za pozornosť. (20:46:27)

60:18
    Dinamo Riga dalo gól!
    A je rozhodnuté! Indrasis šikovne zamestnal dvoch obrancov a vystrelil. Jeho pokus ešte Lozhkin vyrazil ale na dorážku PAULA SZCZECHURU nemal nárok. Dinamo víťazí 4:3 po predĺžení! Asistencie: Miks Indrasis

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Koniec tretej tretiny. V 55. minúte sa Novokuznecku podarilo vyrovnať na 3:3 a tak uvidíme predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:29
    Teraz puk poskakoval na bránkovej čiare Lozhkinovej brány. V bráne však neskončil.

59:01
    Tellqvist si teraz sám zavaril vo vlastnom bránkovisku. Puk poskakoval po strele hostí na bránkovej čiare a Tellqvist puk zachytil presne na čiare. Vhadzuje sa v útočnom pásme hostí.

58:00
    Posledné dve minúty tretej tretiny.

57:19
    Hostia si vypracovali ďalšiu skvelú príležitosť. V zmätku pred bránkou sa puk dostal k Tellqvistovi a ten schováva pod lapačkou.

56:54
    Pujacs strielal od modrej. Lozhkin sa nenechal zaskočiť.

56:00
    Do konca zápasu ostávajú 4 minúty. Pri puku hráči Dinama.

54:21
    Metallurg Novokuzneck dal gól!
    A je vyrovnané! Nenápadná strela EVGENYHO LAPENKOVA z kruhov nakoniec skončila v Tellqvistovej bráne. Asistencie: Alexander Aksyonenko.

52:39
    Tellqvist teraz zachraňoval svoj tím pred inkasovaním vyrovnávajúceho gólu. Vhadzuje sa v útočnom pásme hostí.

52:27
    Bukarts na modrej vybojoval puk a rútil sa k bránke hostí. Jeho strela tesne míňa bránu Lozhkina.

51:30
    Hostia išli do prečíslenia 2 na 1. Hráč pri puku to ale absolútne nijako nevyriešil a jednoducho o puk prišiel.

50:13
    Kurepanov na útočnom výlete. Preštrikoval sa cez dvoch obrancov a jeho pokus Tellqvist vyráža.

49:30
    Bukarts strielal spoza obrancu. Brankár len vyrazil. Následne sa Bukarts dostával do dalšej šance ale s pukom sa nakoniec dostal až za bránu a k strele sa nedostal.

49:06
    Hrá sa teraz v strednom pásme bez vážnejšej šance.

Michal Kováčik

Góly a asistencie: 10. Skorcovs (Begovs), 26. Skorcovs (Ozolins, Bicevskis), 37. Haščák (Indrasis, Szczechura), 61. Szczechura (Indrasis) – 6. Lapenkov (Valuisky, McLean), 16. Akhmetov (Zhafyarov), 55. Lapenkov (Aksyonenko)

HC Dinamo Riga: Tellqvist (Sedláček) – Ozolins, Redlihs, Robinson, Pujacs, Lavins, Sotnieks – Wilson, Hossa, Upitis – Szczechura, Indrasis, Haščák – Johnson, Bukarts, Pavlovs – Begovs, Skvorcov, Bicevsksis
    Metallurg Novokuzneck: Lozhkin (Sorokin) – Aksyonenko, Kanarsky, Mantyla, Kapotov, Kamalov, Kuklev, Giroux, Kurepanov – Akhmetov, Galimov, Zhafyarov – McLean, Valuisky, Lapenkov – Kosourov, Yemelin, Gareyev – Velichkin, Musin, Mitryakov

Rozhodca: Baluška, Naumov – Pavlov, Sazonov