CSKA Moskva – Novosibirsk 3:2 (2:1 po s.n.) | Čerepovec – Kazaň 1:2 (kon.) | Jaroslavľ – Novgorod 1:4 (kon.)
Viťaz – A. Mytišči 1:2 (kon.) | Petrohrad – D. Moskva 6:3 (kon.) | Riga – Novokuzneck 4:3 (po pr.)
Lev – Vladivostok 4:1 (kon.) | HC Slovan – Chabarovsk 3:2 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavľ
1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
Streda 15.01.2014, 16:00KHL

Záverečná tretina prienisla už len jeden presný zásah. Domáci hráči sa snažili o zníženie súperovho náskoku, ale ich pokusy vyšli nazmar a dnes na bodový zisk nesiahli.

To je od nás pre dnešok všetko. Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás niekedy nabudúce.
    Príjemný zvyšok večera praje Veronika Pancuráková. (18:15:36)

60:00

59:46
    Torpédo Novgorod dal gól!

Je definitívny koniec. MAXIM POTAPOV skúsil trafiť prázdnu bránku, ale jeden z jeho súperov hodil do dráhy puku hokejku a je z toho technický gól.

58:56
    Brankár Sanford ostáva na striedačke, Lokomotiv bude hrať powerplay šiestich mužov proti štyrom.

58:56
    Domáci kouč si vyžiadal oddychový čas!

58:56
    Posledná šanca pre Lokomotiv! Grigorjev sa previnil držaním a odchádza na trestnú lavicu.

57:49
    Hra sa výrazne spomalila. Torpedo už vôbec nič neriskuje a sústreďuje sa na bránenie náskoku. Môžeme očakávať záverečný tlak zo strany Lokomotivu.

57:17
    Torpedu už ale v podstate o nič nejde. Hostia sa nemajú kam zbytočne tlačiť a tak nič smerom dopredu neriskujú.

56:42
    Peretjagin je späť na ľadovej ploche. Hosťujúci hráči nedokázali využiť ďalšiu početnú výhodu, keď ich súper v podstate do ničoho ani nepustil.

56:07
    Lokomotiv zvláda aspoň hru v početnej nevýhode. ak chcú dnes domáci pomýšľať ešte na aspoň jeden zásah v súperovej sieti, musia najskôr prežiť túto oslabovku.

55:36
    Domácim hráčom sa už druhýkrát za sebou podarilo puk vyhodiť z vlastnej obrannej tretiny a súpera tak zastaviť v ofenzívnom činení.

55:10
    28 sekúnd hry v nevýhode o dvoch mužov Lokomotiv zvládol. Domáci hokejisti dokázali odolať nátlaku súpera a brániť sa už môžu vo štvorici.

54:42
    Domáci sa budú brániť v trojici! Peretjagin to neodhadol a puk vyhodil mimo ľadovej plochy!

54:09
    Torpedo sa muselo po necelej minúte presilovky z pásma vysťahovať a útočiť začne od začiatku. Hostia sa nemusia nikam ponáhľať, minúty v ich prospech pomaly ale isto ubiehajú.

53:41
    Novgorod v úvode vlastnej početnej výhody zomkol svojho súpera v pásme. Nebolo mu to ale nič platné, keďže po chvíľke si hostia v prihrávke nerozumeli a to Lokomotiv využil na vyhodenie puku z obrannej tretiny.

53:10
    Hosťujúci tréner si vyžiadal oddychový čas.

53:10
    Veľmi netaktické vylúčenie domáceho celku. Lokomotiv si nerozumel pri striedaní a bude musieť hrať vo štvorici.

52:54
    Domácich hokejistov môže nevyužitá početná výhoda mrzieť. V posledných minútach sa výkon Jaroslavľu výrazne zlepšil, ale Kasutin bol proti zmene skóre.

52:12
    Vylúčenie za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche je už minulosťou. Hostia sa aj keď s problémami, ale dokázali ubrániť a pokračuje sa v hre v plnom počte.

Veronika Pancuráková

Góly a asistencie: 30. Apalkov (Musatov, Kronwall) – 12. Potapov (Grigorjev, Kuljomin), 23. Denisov (Krasnoslobodtsev, Paršin), 34. Wolski (Immonen), 60. Potapov

Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford (Kolesnik) – Koledov, Višnevskij, Holos, Kronwall, Peretjagin, Jakovlev, Ljubuškin, Gorochov – Chlopotov, Plotnikov, Konkov – Redlihs, Averin, Platt – Apalkov, Musatov, Kapustin – Maltsev, Sprukts, Kartajev
    HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Koval) – Grigorjev, Valentenko, Hietanen, Chomitsky, Denisov, Bernatsky, Belochvostikov – Wolski, Galuzin, Badjukov – Paršin, Žarkov, Salminen – Potapov, Immonen, Krasnoslobotsev – Tverdochlebov, Ljudučin, Potapov – Kuljomin

Rozhodca: Bulanov, Gofman – Menšich, Šeljanin