CSKA Moskva – Novosibirsk 3:2 (2:1 po s.n.) | Čerepovec – Kazaň 1:2 (kon.) | Jaroslavľ – Novgorod 1:4 (kon.)
Viťaz – A. Mytišči 1:2 (kon.) | Petrohrad – D. Moskva 6:3 (kon.) | Riga – Novokuzneck 4:3 (po pr.)
Lev – Vladivostok 4:1 (kon.) | HC Slovan – Chabarovsk 3:2 (kon.)
Lev Praha
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
Admiral Vladivostok
Streda 15.01.2014, 19:00KHL

Pražania zvládli dnešné stretnutie a získavajú ďalšie cenné body do tabuľky za honbou za čo možno najlepším umiestnením v západnej konferencii. Momentálne levom patrí tretia priečka, ktorá zabezpečuje výhodu domáceho prostredia pre prvé kolo play-off. Pražania rozhodli v druhej tretine, keď sa trafili Ullström s Řepíkom. Ja sa s vami lúčim a teším sa zase nabudúce dovidenia. (21:15:30)

60:00

56:40
    Lev Praha dala gól!
    Pohľadnú kombináciu zakončil po tečovanej strele Martina Ševca dorážkou do odkrytej bránky JUSTIN AZEVEDO. Levy tak pečatia svoju dnešnú výhru. Asistencia: David Ullström.

55:42
    Domácej pätici sa zatiaľ nepodarilo ohroziť bránku, sekundy však stále plynú a do konca zápasu zostáva niečo cez štyri minúty.

54:39
    Po menšej potyčke sú vylúčení za hrubosť Justin Hodgman (2 +2) a Michal Repík. Lev si zahrá presilovú hru.

54:24
    Dnešné stretnutie sleduje 3.963 divákov.

54:24
    Zakázané uvoľnenie levov.

53:29
    Strelu Ridderwalla schoval Ivannikov do výstroja a počkal na hvizd rozhodcu. Bude sa znovu vhadzovať v blízkosti bránky Admirála Vladivostoka.

53:04
    Hostia v plnom počte.

52:38
    Ševcovu strelu od modrej čiary vyráža Ivannikov. Lev si stále drží útočné pásmo.

51:48
    Levom sa zatiaľ nedarí ohroziť Ivannikova. Hostia získavajú útočné vhadzovanie. Pražania teraz ale skôr držia čas.

51:02
    Plán hostí na nejaké body už začína mať vážne trhliny. Deväť minút pred koncom je vylúčený Arťom Těrnavskij za sekanie.

50:08
    Dlhý pas zo stredného pásma nenašiel majiteľa, a tak sa Admirálu píska zakázané uvoľnenie. Nasleduje buly pred Ivannikovom.

48:12
    Oystrick je na ľade, aj toto oslabenie Pražania zvládli.

47:46
    Domáci teraz skvelým forčekingom navyše získali útočné vhadzovanie.

47:32
    Pražania vyhadzujú a môžu vystriedať!

47:04
    Vorobjov posielal puk na teč pred bránku, Pyettovi chýbali k zasiahnutiu puku len centimetre.

46:42
    Hostia sa zatiaľ držia v pásme, ale ešte nevypálili.

46:11
    Za držanie je vylúčený domáci Nathan Oystrick. Hostia majú tak šancu na zníženie.
    Góly a asistencie: 2. Thornberg (Mäenepää, Oystrick), 25. Ullström (Azevedo, Novotný), 39. Repík (Vrána, Mäenpää), 57. Azevedo (Ullström) – 15. Schütz (Gynge)

Lev Praha: Vehanen (Engren) – Mäenepää, Ševc, Oystrick, Němec, Gragnani, Jaakola – Novotný, Azevedo, Ullström – Ridderwall, Zackrisson, Thörnberg – Birner, Vrána, Řepík – Pacovský, Kapanen, Matai – Cingel
    Admiral Vladivostok: Ivannikov (Stelmach) – Vorobjov, Pyett, Těrnavskij, Commodore, Osipov, Antropov, Naumenkov, Zemčjonok – Bočarov, Zubov, Hodgman – Ugarov, Nikitěnko, Gračjov – Bergfors, Schutz, Gynge – Barbašev, Drugov, Bortnikov

Rozhodca: Buturlin, Olenin – Sadovnikov, Sivov

Diváci: 3.963