Chabarovsk – Petrohrad 1:6 (kon.) | Vladivostok – Jaroslavľ 3:0 (kon.) | Novokuzneck – Čerepovec 1:2 (0:1 po s.n.)
Novosibirsk – A. Mytišči 3:1 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Lev 4:2 (kon.) | Ufa – CSKA Moskva 5:2 (kon.)
Čeljabinsk – HC Slovan 2:1 (kon.) | Kazaň – Jekaterinburg 1:3 (kon.) | Nižnekamsk – Riga 1:2 (po pr.)
Viťaz – Omsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Novgorod – Jugra Chanty-Mansijsk 4:5 (kon.) | D. Moskva – Barys 3:2 (po pr.)
Traktor Čeljabinsk
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
HC Slovan Bratislava
Nedeľa 05.01.2014, 12:00 • Ľadová aréna Traktor Čeljabinsk • KHL

Skončil ďalší zápas HC Slovan na ľade súpera a Slovan zaknihoval ďalšiu prehru. Play off súťaže sa pomaly ale isto vzdiaľuje a škoda druhej tretiny, kedy Slovan poľavil a domáci prakticky rozhodli o svojom víťazstve. Tri body zostávajú v Čeljabinsku, Slovan bude mať reparát už v utorok na ľade v Nižnekamsku. Pekné popoludnie želá všetkým Vladimír Korduliak. (14:11:43)

60:00

59:52
    Puk v strednom pásme, je po zápase, 7.200 divákov, takmer vypredaná aréna slávi víťazstvo svojho tímu.

59:37
    Kopřiva vonku z bránky, opäť power play Slovan.

59:19
    Oddychový čas hostí, tréner Čada dáva svojim posledné pokyny pred záverom tretiny.

59:19
    Zakázané uvoľnenie hostí, Kopřiva ide späť do bránky, vhadzujeme po jeho pravej ruke.

59:15
    Kopřiva na striedačke, Slovan hrá power play.

59:10
    Slovan s pukom vo vlastnom pásme, Kopřiva asi pôjde von.

58:31
    Hostia v plnom počte a Slovan pôjde vpred.

58:05
    Puk na hokejkách domácich, pôjdu do pásma, Slovan je späť v hre gólom v oslabení.

57:22
    Slovan Bratislava dal gól!
    BRANKO RADIVOJEVIČ si vymenil v pásme puk zo Škoulom, dostal puk na ľavý kruh, namieril, vystrelil a pokazil Garnettovi shut – out. Asistencia: Martin Škoula.

56:48
    Slovan vyhodil puk von z pásma, Traktor má puk, má čas a pôjde do pásma.

56:31
    Nedovolené bránenie a dve minúty pre Sigaleta, je po zápase.

56:16
    Skrumáž pred Garnettom, ani Juraj Mikúš, ani Ölvecký a ani Bartovič z ľavej strany puk do bránky nedostali.

56:00
    Puk na hokejkách domácich a v ich pásme, chlapci prestriedali, ešte štyri minúty.

55:12
    Zakázané uvoľnenie domácich, vrátime sa pred Garnetta, čas sa kráti.

54:39
    Škoula a ani Ölvecký sa nateraz do listiny strelcov nezapíšu, Garnett drží čisté konto.

54:21
    Traktor poslal puk von zo svojho pásma, je po akcii hostí, chcelo by to úspešný brejk.

53:30
    Popov vystrelil z pravého kruhu, puk končí na ochrannej sieti.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 24. Valejev (Klimontov, Abdullin), 39. Zavaruchin (Panov) – 58. Radivojevič (Škoula)

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Fokin) – Kondratiev, Vasiľčenko, Riabykin, Bondarev, Borodkin, Katičev, Klimontov, Chlystov – Popov, Glinkin, Kokujov – Kontiola, A. Kosticyn, Bulis – Panov, Čistov, Zavaruchin – Abdullin, Mokin, Valejev
    HC Slovan Bratislava: Kopřiva (Janus) – Sigalet, Škoula, Trončinský, Mihálik, Mojžíš, Štajnoch, Brejčák, Matoušek – Vondrka, Bližňák, Miklík – Ölvecký, J. Mikúš, Bartovič – Hudáček, Radivojevič, Šatan – T. Mikúš, Šťastný, B. Mráz

Rozhodca: Dejev, Soin – Birin, Medvedev

Diváci: 7.200