Omsk – HC Slovan 4:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – CSKA Moskva 3:4 (kon.) | Jekaterinburg – Riga 3:1 (kon.)
Barys – Lev 2:3 (kon.) | Kazaň – Novokuzneck 4:5 (0:1 po s.n.) | Viťaz – Chabarovsk 2:1 (2:1 po s.n.)
Novgorod – Vladivostok 2:1 (kon.) | S.Moskva – Ufa 2:3 (kon.) | Dinamo Minsk – Čeljabinsk 4:2 (kon.)
Doneck – Nižnekamsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Záhreb – Novosibirsk 6:1 (kon.)
KHL Medveščak Záhreb
6:1 (3:1, 2:0, 1:0)
HC Sibir Novosibirsk
Štvrtok 28.11.2013, 19:30 • Dom Sportova • KHL

56:14
    Domáci si v závere zápasu zahrajú presilovú hru, v ktorej môžu ešte zvýšiť svoje vedenie. Na trestnú lavicu sa na dve minúty posadil hosťujúci Lemtjugov za nebezpečnú hru s vysokou hokejkou.

51:32
    Charles Linglet bol vylúčený za hrubosť, hostia majú príležitosť na skorigovanie veľkého náskoku Medveščaku.

30:10
    A kvôli konfliktu sa vylučuje na oboch stranách. Za hrubosť boli vylúčení Andrew Murray a Vitalij Karamnov. Bude sa teda hrať 4 na 4.

27:23
    Opäť sa vylučuje slovenský hráč, ale tentokrát na strane domácich. Potrestaný bol na dve minúty Ivan Švarný.

25:54
    Kristián Kudroč sa po druhýkrát v zápase vylúčil a opäť za hákovanie.

22:41
    Kristián Kudroč oslabuje hosťujúci tím, slovenský obranca totiž bol vylúčený na dve minúty za hákovanie.

15:07
    Domáci si komplikujú situáciu. Na trestnú lavicu totiž zamieril Jonathan Cheechoo a hostia budú mať k dispozícii dvojminútovú presilovú hru.

07:57
    Domáci si opäť zahrajú presilovku, na trestnú lavicu tentokrát zamieril Ivan Lekomcev.

03:31
    Vjačeslav Belov je prvým vylúčeným hráčom v zápase. Hosťujúci hráč si posedí na trestnej lavici dve minúty za hákovanie.

Filip Kubaliak

Góly a asistencie: 2. Linglet, 5. Thomas (Foster, Cheechoo), 13. Glumac (Ryan), 27. Murley (Thomas, Cheechoo), 35. Švarný (Murley, Thomas), 51. Murley – 15. Kugryšev (TS)

KHL Medveščak Záhreb: Dekanich (Vasiljević) – Katić, Carle, Švarný, Popovic, Foster, Letang – Murley, Ryan, Thomas – Cheechoo, Vesce, Linglet – Jessiman, Glumac, Ellison – Nyström, Murray, Bjorkstrand – Kane
    HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Orechov) – Belov, Kudroč, Plechanov, Kutuzov, Lekomcev, Ožiganov, Karavajev – Lehterä, Kugryšev, Enlund – Monja, Kopejkin, Koskiranta – Gubin, Krivonožkin, Vorošilo – Šumakov, Karamnov, Ignatuškin – Lemtjugov

Rozhodca: Röhn, Odinš – Balodis, Morozov

Diváci: 6 432