Omsk – HC Slovan 4:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – CSKA Moskva 3:4 (kon.) | Jekaterinburg – Riga 3:1 (kon.)
Barys – Lev 2:3 (kon.) | Kazaň – Novokuzneck 4:5 (0:1 po s.n.) | Viťaz – Chabarovsk 2:1 (2:1 po s.n.)
Novgorod – Vladivostok 2:1 (kon.) | S.Moskva – Ufa 2:3 (kon.) | Dinamo Minsk – Čeljabinsk 4:2 (kon.)
Doneck – Nižnekamsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Záhreb – Novosibirsk 6:1 (kon.)
Spartak Moskva
2:3 (0:0, 0:0, 2:3)
HC Salavat Julajev Ufa
Štvrtok 28.11.2013, 16:30KHL

Skončilo sa nám veľmi zaujímavé stretnutie medzi Spartakom Moskva a Salavatom Julajev Ufou. Po 2 tretinách sme gól nevideli. No v tretej tretine by sa nám s nimi akoby roztrhlo vrece. Najskôr išli domáci do vedenia Quintom v 45. minúte, keď sa im podarilo využiť presilovú hru 5 na 3, hostia odpovedali hneď dvoma gólmi najskôr sa presadil koltsov a o pár sekúnd Hartikainen. Potom prišlo zbytočné vylúčenie hostí a presilovú hru využil náš hráč Rasťo Špirko. Už sa zdalo, že pôjdeme do predĺženia a hostia udreli opäť, keď rozhodol 74 sekúnd pred koncom Mirnov.
    Ja Vám ďakujem za pozornosť a s konštatovaním, že si Ufa po výhre 3:2 odváža z Moskvy 3 body sa s Vami lúčim. (18:53:22)

60:00

59:30
    Hostia vyhadzujú puk na zakázané uvoľnenie. Ivanov odchádza na striedačku!

58:46
    Salavat Ufa dala gól!
    Tak to je neuveriteľné! Po trme- vrme sa pred Ivanovom najlepšie zorientoval IGOR MIRNOV a je vysoko pravdepodobné, že rozhoduje dnešné stretnutie. Asistencia: Andrei Zubarev.

58:10
    Hlásateľ oznámil, že sa začali posledné 2 minúty dnešného stretnutia. Puk je v strednom pásme.

57:01
    Do konca stretnutia nám zostáva niečo menej ako 3 minúty a všetko nasvedčuje tomu, že pôjdeme do predĺženia.

56:23
    Hostia hrajú s piatimi hráčmi.

56:06
    Hostia sa oslobodzujú a vyhadzujú puk cez všetky čiary.

55:35
    Spartak nasťahovaný pred Vasilevkjisom a začína svoju presilovkovú kombináciu.

55:01
    Ideálna možnosť na otočenie výsledku pre domácich je tu. Podarí sa im vsietiť aj tretí gól v presilovke?

54:22
    A ďalšie vylúčenie hostí! Tentokrát dostáva 2 minúty za držanie Klyštov.

54:20
    Hostia nasťahovaný v útočnom pásme a zdá sa, že sú to práve oni, ktorý sa budú snažiť rozhodnúť.

53:30
    Zatiaľ, čo v prvých 2 tretinách sme gól nevideli. Po 13 minútach odohraných v tretej tretine sme ich už videli 4! Pôjdeme do predĺženia, alebo sa podarí niektorému z tímov strhnúť vedenie na svoju stranu?

53:08
    Spartak Moskva dal gól!
    A je to presne to, čo som vravel. Domáci využívajú presilovú hru a trestajú zbytočné vylúčenie Višnevskijeho. Na konci presilovovej akcii je slovenský hráč RASTISLAV ŠPIRKO. Asistencia: Deren Quint.

51:45
    Podarí sa domácim vyrovnať? Je to jedna z posledných možností v dnešnom zápase.

51:10
    Višnevskij dostáva zbytočné 2 minúty za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou. Tak toto budú krušné chvíle pre hostí.

50:33
    Spartak ukazuje, že sa nebude iba brániť a musí začať viac útočiť. Puk je teraz v strednom pásme.

49:50
    Hostia stále hýria aktivitou, podarí sa im pridať tretí gól? Ak áno k víťazstvu by mali veľmi blízko.

47:51
    Po vhadzovaní sa puk dostal na TEEMU HARTIKAINENA a ten tvrdou strelou pod hornú žrdku strieľa druhý gól Ufy. Asistencie: Denis Makarov, Tomáš Záborský.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 45. Quint (Bodrov, Kozlov), 54. Špirko (Quint) – 48. Koltsov (Kaigorodov), 48. Hartikainen (Makarov, Záborský), 59. Mirnov (Zubarev)

Spartak Moskva: Ivanov – Quint, Sergejev, Bodrov, Kulik, Sorokin, Grišin, Mamkin, Nekolenko – Špirko, Anderson, Wandell – Kozlov, Junkov, Volkov – Bobrov, Nikulin, Pešekhonov – Černykh, Ignašin, Toluzakov – Glass
    HC Salavat Julajev Ufa: Vasilevskij (Volkov) – Sopel, Kulda, Ščitov, Višněvskij, Zubarev, Kolcov, Babčuk, Gurkin – Makarov, Hartikainen, Zinovjev – Chlystov, Mereskin, Slepyšev – Mirnov, Pihlström, Kajgorodov – Stěpanov, Pankov, Gluchov.