Omsk – CSKA Moskva 3:5 (kon.) | Jekaterinburg – Lev 1:3 (kon.) | Barys – Riga 4:5 (4:5 po s.n.)
Jugra Chanty-Mansijsk – HC Slovan 0:1 (0:1 po s.n.) | Novgorod – Chabarovsk 6:2 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 1:2 (0:2 po s.n.)
D. Moskva – Vladivostok 3:2 (kon.) | Petrohrad – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | S.Moskva – Nižnekamsk 4:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Ufa 1:4 (kon.) | Doneck – Novokuzneck 5:1 (kon.) | Záhreb – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (kon.)
Spartak Moskva
4:2 (2:1, 1:0, 2:1)
Neftechimik Nižnekamsk
Piatok 22.11.2013, 16:30KHL

57:00
    Junkov dostáva dve minúty za nebezpečnú hru s vysokou hokejkou, a ponúka tak Nižnekamsku veľkú šancu na vyrovnanie.

41:32
    Hostia si však v presilovej hre zahrali len rovných päť sekúnd. Oskar Osala dostal dvoj minútový trest za držanie. Hráme vo štvorici na oboch stranách.

41:27
    Opäť sa vylučuje. Deron Quint, ktorý otvoril skoré tohto zápasu, dostal menší trest. Početná prevaha pre Neftechimik.

39:16
    Maxim Rybin dostal menší trest za napadnutie.

37:53
    Michaj Junkov dostáva dve minúty za podrazenie. Presilová hre pre Nižnekamsk.

31:57
    Dlho sme si hru v plnom počte na oboch stranách neužili. Vsevolod dostal menší trest za nedovolené bránenie v hre. Pre zmenu si presilovku zahrá Nižnekamsk.

29:30
    Slovenský útočník navyše dostáva osobný desať minútový trest.

29:30
    Martin Cibák dostáva menší trest za podrazenie. Presilová hra pre Moskovčanov.

24:01
    Pjotrch Chochrjakov sa previnil hákovaním, za ktoré si dve minúty nútene dá pauzu na trestnej lavici. Domáci majú k dispozícii tretiu presilovú hru v zápase.

21:45
    Druhá tretina začína vylúčením Kulika, ktorý si nedal pozor a jeho hokejka vyletela do miest, kde nemá čo robiť. Početná výhoda pre Neftechimik.

17:52
    Dmitry Černykov dostáva menší trest za krosček. Presilovú hrú s číslom dva majú k dispozícii hostia.

11:49
    Iľja Nekolenko dostáva dve minúty za hákovanie, čo znamená, že si po prvý raz v zápase zahrajú v početnej výhode aj hostia.

01:58
    Andrej Taraťuchin dostáva dvoj minútový trest za držanie. Registrujeme prvú presilovú hru v zápase, ktorú budú mat k dispozícii domáci.

Michal Bakoš

Góly a asistencie: 3. Deron Quint (Denis Bodrov), 7. Tom Wandell (Andrej Sergejev, Mett Anderson), 27. Viktor Bobrov (Bez asistencie), 60. Matt Anderson (Vjačeslav Kozlov) – 13. Denis Tolpeko (Martin Cibák, Nikolaj Belov), 48. Maxim Rybin (Roman Ljudučin, Petr Koukal)

Spartak Moskva: Ivanov (Truškov) – Quint, Sergejev, Mamkin, Bodrov, Sorokin, Kulik, Grišin, Několenko – Černych, Špirko, Kozlov, Nikulin, Anderson, Junkov, Bobroov, Volkov, Ignašin, Wandell, Nestěrov, Pešechonov
    Neftechimik Nižnekamsk: Dalton (Mamjodov) – Berezin, Kurbatov, Kosmačjov, Beljakov, Bělov, Mamašov, Romanon – Tolpeko, Cibák, Ljudučin, Chochrjakov, Kulikov, Osala, Rybin, Koukal, Kolář, Taratuchin, Milovzorov, Poljgalov, Jakimov

Rozhodca: Anisimov, Kulakov – Morozov, Nazarov