Omsk – CSKA Moskva 3:5 (kon.) | Jekaterinburg – Lev 1:3 (kon.) | Barys – Riga 4:5 (4:5 po s.n.)
Jugra Chanty-Mansijsk – HC Slovan 0:1 (0:1 po s.n.) | Novgorod – Chabarovsk 6:2 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 1:2 (0:2 po s.n.)
D. Moskva – Vladivostok 3:2 (kon.) | Petrohrad – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | S.Moskva – Nižnekamsk 4:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Ufa 1:4 (kon.) | Doneck – Novokuzneck 5:1 (kon.) | Záhreb – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (kon.)
po s.n. (0:2)
Ak Bars Kazaň
1:2 (1:0, 0:0, 0:1)
HC Sibir Novosibirsk
Piatok 22.11.2013, 16:30KHL

To je na dnes odo mňa všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zbytok dnešného dňa. Dovidenia pri ďalších on-line prenosoch. (19:12:23)

Skončil sa zápas medzi AK Bars Kazaň a HK Sibir Novosibirsk, v ktorom hostia vyhrali 1:2 po samostatných nájazdoch. Domáci tím celý zápas vyhrával, ale v tretej tretine hostia pretavili svoj tlak na vyrovnávajúci gól a v predĺžení ich podržal fantastický Koskinen. V lotérii v podobe samostatných nájazdov boli úspešnejší hostia a odnášajú si tak dva body, zatiaľ čo domáci len jeden. Celý zápas bol v znamení fantastických výkonov oboch brankárov.

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Sibir Novosibirsk.
    Víťazný nájazd premenil JORI LEHTERA, keď poslal puk medzi betóny Garipova.

Lehtera prekonal Garipova medzi betóny.

Na opačnej strane Burmistrov prestrelil.

Lemtjugov dáva gól po peknom blafáku na forhend.

Stapleton taktiež nedal, vychytal ho Koskinen.

Kugrišev ako prvý za hostí nedáva.

Samostatné nájazdy začínajú.

Predĺženie gól neprinieslo a tak uvidíme samostatné nájazdy po krátkej úprave ľadovej plochy. Nutno však povedať že domáci mali na hokejkách v predĺžení víťazstvo, ale famózne zákroky Koskinena živia nádej hostí na druhý bod.