Omsk – CSKA Moskva 3:5 (kon.) | Jekaterinburg – Lev 1:3 (kon.) | Barys – Riga 4:5 (4:5 po s.n.)
Jugra Chanty-Mansijsk – HC Slovan 0:1 (0:1 po s.n.) | Novgorod – Chabarovsk 6:2 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 1:2 (0:2 po s.n.)
D. Moskva – Vladivostok 3:2 (kon.) | Petrohrad – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | S.Moskva – Nižnekamsk 4:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Ufa 1:4 (kon.) | Doneck – Novokuzneck 5:1 (kon.) | Záhreb – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (kon.)
Dynamo Moskva
3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
Admiral Vladivostok
Piatok 22.11.2013, 16:30KHL

Po dvoch tretinách vyhrávali domáci o dva góly. Na začiatku tretej tretiny znížil Drugov a hostia mali ešte 17 minút na zvrátenia nepriaznivého stavu. Žiaľ, na domácich nenašli recept. Dinamo Moskva zvládlo úlohu favorita a zo zápasu si odnáša plný bodový zisk. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (18:51:44)

60:00

59:05
    Hostia si zobrali oddychový čas. Akú taktiku asi zvolia?

59:00
    Posledná minúta riadneho hracieho času práve začala. Podarí sa Vladivostoku vyrovnať?

57:33
    Oba tímy hrajú v plnom počte.

55:23
    Mosaljov aj Ternavskij pôjdu na dve minúty zohrievať trestnú lavicu.

54:55
    Čo by to bol za zápas bez menšej potýčky?! Tá sa teraz strhla pri bráne hostí. Ale všetko je už v poriadku a pokračuje sa v hre.

54:08
    Pozornosť gólmana hostí preveril Cvetkov. Pálil však z ostrého uhla. Ivannikov nemal problém s touto strelou.

Dnešné stretnutie sleduje 4219 divákov.

51:08
    Domáci sa ubránili a už hrajú v pätici.

49:52
    Dinamo sa bráni tak, že vyhadzuje puk cez všetky čiary.

49:08
    Na trestnú lavicu mieri slovenský obranca Dominik Graňák, ktorý dostáva dve minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou. Toto je veľká šanca hostí na vyrovnanie.

45:55
    Vladivostok sa ubránil a už hrá v plnom počte.

44:39
    Hostia sa snažia brániť, ale Dinamo je stále v útočnej tretine.

43:55
    Mathias Porseland si opäť posedí 2 minúty na trestnej lavici. Trest dostal za to, že v obrannej tretine vyhodil puk mimo hraciu plochu.

42:44
    Vladivostok dal gól! Aktivita hostí sa vyplatila a opäť znižujú na rozdiel jedného gólu. O toto zníženie sa postaral VIKTOR DRUGOV. Asistenciu si pripísal Igor Bortnikov. Hostia tak majú ešte dostatok času na prípadné otočenie nepriaznivého stavu.

40:40
    Hostia začali aktívne a prvú strelu z hokejky Porselanda vyráža brankár Dinama – Jerjomenko.

40:01

V druhej tretine sme videli dva góly. Po jednom na každej strane. Po tom čo v 30. minúte znížil na rozdiel jedného gólu Nikitenko, sa dal vylúčiť Porseland a hostia už opäť prehrávali o dva góly.
    Ak sa v tretej tretine nenechajú hostia zbytočne vylučovať, môžu zápas ešte zdramatizovať.

Petra Beblavá

Góly a asistencie: 7. Kokarev (Babenko, Cvetkov), 9. Graňák (Pestunov), 37. Karsums (Solovjov, Karpov) – 30. Nikitenko (Ugarov, Gračjov), 43. Drugov (Bortnikov)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Barzman) – Jalasvaara, Solovjov, Barabcev, Derljuk, Graňák, Korjagin, Mironov, Višnevskij – Sojin, Cvetkov, Babenko, Šafigulin, Kokarev, Pestunov, Karsums, Kasjančuk, Sopin, Mosaljov, Kvapil, Karpov.
    Admiral Vladivostok: Ivannikov (Stelmach) – Porseland, Ternavskij, Osipov, Antropov, Commodore, Zemčjonok, Kostromitin – Nikitenko, Ugarov, Lisin – Bergfors, Schütz, Gračjov – Sokolov, Drugov, Bortnikov – Pervušin, Barbašev, Kuznecov, Gynge.

Rozhodca: Beljajev, Gofman – Goljak, Zacharenkov