Omsk – CSKA Moskva 3:5 (kon.) | Jekaterinburg – Lev 1:3 (kon.) | Barys – Riga 4:5 (4:5 po s.n.)
Jugra Chanty-Mansijsk – HC Slovan 0:1 (0:1 po s.n.) | Novgorod – Chabarovsk 6:2 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 1:2 (0:2 po s.n.)
D. Moskva – Vladivostok 3:2 (kon.) | Petrohrad – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | S.Moskva – Nižnekamsk 4:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Ufa 1:4 (kon.) | Doneck – Novokuzneck 5:1 (kon.) | Záhreb – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (kon.)
SKA Petrohrad
3:0 (3:0, 0:0, 0:0)
Traktor Čeljabinsk
Piatok 22.11.2013, 16:30 • Ledovyj Dvorets • KHL

57:33
    Ketov preletel ponad hokejku Artamonova,ktorý si tak odpyká už druhý dvojminútový trest v záverečnej časti,tentokrát rozhodca ukazuje podrazenie.

51:37
    Po prečíslení sa k strele dostal Šipačjov,bude sa však vylučovať! Na trestnú odíde na dve minúty Artamonov za hákovanie.

47:06
    Vylúčený kapitán hostí Rjabkin. Dve minúty za hákovanie.

38:29
    Katičev si odpyká dve minúty za podrazenie Tichonova.

37:32
    Šipačjov zahákovaný pred súperovou bránou,na trestnú odíde Popov.

31:18
    Znovu vylúčený domáci hráč,na trestnú smeruje teraz Śipačjov.

21:55
    Domáci Kučarjavenko odchádza na trestnú za hákovanie.

18:56
    Vylúčenie pre domáceho Alexandrova za vyhodenie puku.

18:01
    A znovu ďalší trest pre domáci tím,na trestnú tentokrát smeruje Semjonov.

12:50
    Domáci Burdasov obdržal za tvrdé napadnutie trest 5 + DKZ.

10:46
    Za tvrdý atak na obrancu pred Salákom si odíde "oddýchnuť" na trestnú hosťujúci Kondratev. Jedná sa o vzájomný trest,pretože na trestnú ide i domáci Alexandrov.

10:00
    A znovu bude vylúčený domáci hráč,tentokrát na trestnú korčuľuje Semjonov.Hostia majú k dispozícii krátku presilovku o dvoch hráčov.

08:08
    Burdasov vrazil pri snahe o strelu do gólmana hostí Fokina za čo odchádza na trestnú na dve minúty.

05:57
    Hráč hostí Katičev si odsedí dve minúty za hákovanie za vlastnou bránou.

Tomáš Pajerský

Góly a asistencie: 4. Skačkov (Burdasov, Sigarjov), 13. Kovalčuk (Červenka), 16. Chudinov (Kovalčuk)

SKA Petrohrad: Salák (Korobov) – J. Alexandrov, Rjasenskij, Kalinin, Kutějkin, Semjonov, Čudinov, D. Alexandrov – Kovalčuk, Červenka, Šipačjov – Kučerjavenko, Ponikarovskij, Panarin – Makarov, Tichonov, Ketov – Sigarjov, Burdasov, Skačkov.
    Traktor Čeljabinsk: Fokin (Petrov) – Bondarev, Kondratěv, Rjabykin, Chlystov, Borodkin, Katičev, Artamonov – Čistov, Bulis, Sajustov – Darzins, Kosticyn, Kontiola – Popov, Glinkin, Kokujov – Osnovin, Abdullin, Mokin – Valejev.

Rozhodca: Ravodin, Soin – Sadovnikov, Sazonov