Omsk – CSKA Moskva 3:5 (kon.) | Jekaterinburg – Lev 1:3 (kon.) | Barys – Riga 4:5 (4:5 po s.n.)
Jugra Chanty-Mansijsk – HC Slovan 0:1 (0:1 po s.n.) | Novgorod – Chabarovsk 6:2 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 1:2 (0:2 po s.n.)
D. Moskva – Vladivostok 3:2 (kon.) | Petrohrad – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | S.Moskva – Nižnekamsk 4:2 (kon.)
Dinamo Minsk – Ufa 1:4 (kon.) | Doneck – Novokuzneck 5:1 (kon.) | Záhreb – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (kon.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
6:2 (1:1, 3:0, 2:1)
Amur Chabarovsk
Piatok 22.11.2013, 16:00 • Trade Union Sports Palace • KHL

54:04
    Hostia si komplikujú situáciu, keďže dochádza k vylúčeniu ich hráča. Na trestnej lavici si dve minúty posedí Jan Muršak.

46:18
    Presilovku si tentokrát zahrajú hostia. Na trestnej lavici sa nachádza Danilij Žarkov.

43:54
    Domáci si opäť zahrajú presilovú hru, tentokrát sa na trestnú lavicu posadil Artem Dubinin za hákovanie.

41:12
    Andrej Stepanov opäť mieri na trestnú lavicu, domáci majú príležitosť na navýšenie vedenia.

36:02
    Vladimir Galužin mieri na trestnú lavicu, hostia môžu skorigovať nepriaznivý stav.

28:56
    Dochádza aj ku trestom aj za predchádzajúci konflikt. Jedná sa však iba o osobné štvortminútové tresty pre Stepanova a Sentjurina.

28:56
    Strelec úvodného gólu Andrej Stepanov okrem toho, že dostal zopár úderov do hlavy počas konfliktu s Sentjurinom, mieri aj na trestnú lavicu. Domáci môžu zvýšiť svoje vedenie.

26:48
    Na trestnú lavicu sa posadil Bryan Salcido, domáci môžu zvrátiť víťazstvo na svoju stranu.

21:12
    Vladimir Loginov je vylúčený po druhýkrát v tomto zápase. Domáci majú k dispozícii ďalšiu presilovku.

16:52
    Dmitrij Tarasov podrazil Schastlivyho a odsedí si dvojminútový trest. Skvelá príležitosť domácich na vyrovnanie.

12:53
    Vylúčenie na domácej strane. Za podrazenie si dve minúty na trestnej lavici posedí Grigoriev.

02:14
    Presilovka domácich sa končí, na trestnú lavicu zamieril Žarkov, ktorý si odsedí trest za veľa hráčov na ľade. Bude sa hrať teda 4 na 4.

00:42
    Okamžite sme svedkom vylúčenia. Domáceho hráča v sľubnej šanci hákoval Vladimir Loginov a za tento priestupok si posedí dve minúty na trestnej lavici.

Filip Kubaliak

Góly a asistencie: 18. Wolski (Salminen), 28. Heitanen (Salminen, Immonen), 32. Kulemin, 33. Denisov (Chomickij, Paršin), 57. Paršin (Immonen), 60. Grigoriev (Potapov) – 4. Stepanov, 53. Tarasov (Petružálek)

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Koval (Maškovsev) – Bernackij, Hietanen, Valentenko, Chomickij, Grigoriev, Denisov, Belochvostikov – Salminen, Immonen, Paršin – Wolski, Schastlivy, Hodgman – Krasnoslobodcev, Galužin, Kulemin – Žarkov, Potapov, Sentjurin
    Amur Chabarovsk: Murygin (Jerjomin) – V. Loginov, Salcido, A. Loginov, Sedunov, Ježov, Reese, Terjajev – Petružálek, Korotkov, Tarasov – Muršak, Stepanov, Šiškanov – Lugin, Litovčenko, Junkov – Smurov, Dubinin, Klimčuk

Rozhodca: Buturlin, Olenin – Birin, Medvedev