Ottawa – Minnesota 3:4 (kon.) | Washington – Pittsburgh 0:4 (kon.) | Calgary – Columbus 1:2 (po pr.)

Pittsburgh právě vstřelil branku!
    A je tu další branka hostujících JAMES NEAL obdržel kotouč ve středním pásmu a vybruslil až před Holtbyho, kterého překonal tvrdou střelou švihem, kdy trefil přesně růžek branky – 0:4! Asistence: Paul Martin, Jevgenij Malkin.

43:16
    Ovečkin našel před brankou Volpattiho a po několika odrazech zůstal kotouč na Fleuryho tyči!

39:31
    Je tu dost možná rozhodující branka dnešního utkání. Po pohledné kombinaci se z levého kruhu dostal ke střele z první SIDNEY CROSBY, který trefil přesně k přední tyči Holtbyho branky – 0:3! Asistence: James Neal, Chris Kunitz.

38:55
    Crosby napřáhl, ale trefil pouze tyč!

38:26
    První vyloučení druhé třetiny přichází na přichází na straně domácích. Washington bude pykat za příliš mnoho hráčů na ledě.

36:45
    Kunitz ve vyložené šanci nedokázal propasovat kotouč mezi Holtbyho betony.

29:16
    Crosby ve velké šanci, ale nezvedl kotouč dostatečně!

25:37
    Na trestnou lavici odchází Martin Erat za držení.

18:35
    Do konce první třetiny bude mít Washington přesilovou hru. Na trestnou lavici za hákování odchází Glass.

17:49
    Gibbons mohl uhánět sám na branku, ale v poslední chvíli mu kotouč vypíchl náhradník za Greena Tyson Strachan.

13:56
    Síly na ledě se vyrovnají. Na trestnou lavici odchází Kunitz, který se provinil podražením.

13:30
    Do nadějného přečíslení se dostali hosté, ale jejich konečnou přihrávku zachytil dobruslující Ward.

12:47
    Na trestnou lavici za krosček odchází Oleksy (WSH).

11:57
    Hosté vybojovali kotouč ve středním pásmu, který se dostal k Malkinovi. Ten neváhal a posunul do rychlého brejku BEAUA BENNETTA, který z pravé strany trefil mezírku u protilehlé tyče – 0:2. Asistence: Jevgenij Malkin, Matt Niskanen.

06:38
    Je tu branka otevírající skóre dnešního utkání. Po vyhraném buly nasměroval Crosby kotouč na modrou, odkud vypálil PAUL MARTIN a trefil přesně růžek Holtbyho branky – 0:1! Asistence: Crosby.

03:30
    Ovečkin vyslal prudkou jedovku, ale trefil pouze brankovou konstrukci!

03:24
    Na trestnou lavici za podražení Craig Adams. Na řadu přijde obávaná přesilová hra domácích.

03:07
    Je signalizováno vyloučení na straně hostů. Ovečkin zavezl kotouč do útočné třetiny a přihrál Brouwerovi, který netrefil prázdnou klec!

Marek Indruch

Góly a asistencie: 7. Martin (Crosby), 12. Bennett (Malkin, Niskanen), 40. Crosby (Neal, Kunitz), 48. Neal (Martin, Malkin)

Washington Capitals: Holtby (Neuvirth) – Strachan, Schmidt, Carlson, Alzner, Oleksy, Urbom – Ovečkin, Bäckström, Erat – Brouwer, Johansson, Laich – Ward, Grabovskij, Chimera – Wilson, Latta, Volpatti
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Zatkoff) – Orpik, Martin, Letang, Engelland, Niskanen, Maatta – Bennett, Crosby, Kunitz – Neal, Malkin, Dupuis – Gibbons, Sutter, Jokinen – Adams, Vitale, Glass

Rozhodca: Kowal, Lee – Barton, Lazarowich