Irtyš Pavlodar – Široki Brijeg 3:2 (kon.) | Dila Gori – Aalborg 3:0 (kon.) | Ventspils – Jeunesse Esch 1:0 (kon.)
Karabach – Gliwice 2:1 (kon.) | Soligorsk – Milsami 1:1 (kon.) | Podgorica – Senica 2:2 (kon.)
Honka Espoo – Lech Poznań 1:3 (kon.) | Minsk – Lok. Záhreb 1:2 (kon.) | Beroe – Hapoel Tel Aviv 1:4 (kon.)
Skonto FC – Liberec 2:1 (kon.) | Zrinjski Mostar – Plovdiv 1:1 (kon.) | Strømsgodset – Debrecín 2:2 (kon.)
Ploiesti – Víkingur 3:0 (kon.) | Malmö – Hibernian 2:0 (kon.) | Haifa – Chazar Lenkoran 2:0 (kon.)
Hødd – Aktobe 1:0 (kon.) | Rosenborg – St. Johnstone 0:1 (kon.) | Famagusta – Gefle 3:0 (kon.)
Tromso – Keşla FK 2:0 (kon.) | Odesa – Dacia Kišinev 2:0 (kon.) | Göteborg – Trenčín 0:0 (kon.)
Differdange – Utrecht 2:1 (kon.) | Valletta – Minsk 1:1 (kon.) | Kukësi – FK Sarajevo 3:2 (kon.)
Thun – Čichura 2:0 (kon.) | Jagodina – Kazaň 2:3 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Pjunik 2:0 (kon.)
Sparta Praha – Häcken 2:2 (kon.) | Xanthi FC – Linfield 0:1 (kon.) | Giurgiu – Omonia Nikózia 1:1 (kon.)
Trabzonspor – Derry City 4:2 (kon.) | Novi Sad – Honvéd Budapešť 2:0 (kon.) | CZ Belehrad – Vestmannaeyjar 2:0 (kon.)
Hajduk Split – Turnovo 2:1 (kon.) | Ljubljana – Žilina 3:1 (kon.) | Śląsk – Rudar 4:0 (kon.)
Rijeka – Prestatyn 5:0 (kon.) | Reykjavík – Liége 1:3 (kon.) | Breidablik – Sturm Graz 0:0 (kon.)
FC Honka Espoo
1:3 (1:1)
KKS Lech Poznań
cz Štvrtok 18.07.2013, 18:00 • Tapiolan Urheilupuisto, Espoo, Finsko • Európska liga (predkolá)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:48:53)

Dnešní utkání je u konce. Z vítězství se radují hosté, kteří tak velmi přesvědčivě vykročili za postupem do další fáze Evropské ligy. Ve druhém poločase dostal Lech Poznań do vedení v 53. minutě Teodorczyk a konečnou podobu skóre dal v 71. minutě Kamiński, který se prosadil z volného kopu. Odvetné utkání v Poznani tak bude již více méně formální záležitostí.

90+2
    Běží druhá a zároveň poslední minuta nastaveného času, hraje se na polovině hřiště.

90
    Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Ubiparip, přichází Formella.

88
    Trałka se dopouští útočného faulu na polovině Espoo, kde nedovoleně atakuje Kastratiho, domácí získávají míč.

86
    Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Teodorczyk, přichází Ślusarski.

85
    Hosté mají k dispozici rohový kop z pravé strany, rozehrává ho Pawlowski, ale obrana Espoo odvrací do autu.

83
    Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Lovrencsics, přichází Pawlowski.

80
    Domácí nyní mohli snížit, z pravé strany se dostává do pokutového území Kastrati, který střílí, fantastický zákrok Kotorowskiho!

79
    Výtečný průnik Lovrencsicse, Aalto ho nedokázal odstavit od míče, nakonec hráč Poznaně ve vápně padá, přesto ještě vystřelil, míč letí nad bránu.

78
    Hosté bleskově rozehrávají, ovšem míč se dostává postupně až na jejich polovinu.

77
    Lovrencsics zkouší odcentrovat z pravé strany, ale Baah míč zblokoval na roh.

75
    Střídání v týmu FC Honka Espoo: ze hřiště odchází Mäkijärvi, přichází Äijälä.

75
    Střídání v týmu FC Honka Espoo: ze hřiště odchází Porokara, přichází Kastrati.

73
    Situace je pro Espoo již hodně kritická, dostat na domácí půdě tři góly... to je opravdu hodně v pohárové "matematice"!

71
    Lech Poznań právě vstřelil branku!
    Z nařízeného volného kopu se přízemní střelou prosazuje MARCIN KAMIŃSKI! Skvěle kopnutý standardka, přesně k tyči, gólman Viitala byl na tuto střelu krátký.

70
    Ostrým skluzem nastavuje domácí Meité Teodorczyka, naprosto zasloužená žlutá karta!