Podgorica – Senica 2:2 (kon.) | Göteborg – Trenčín 0:0 (kon.) | Ljubljana – Žilina 3:1 (kon.)
IFK Göteborg
0:0 (0:0)
AS Trenčín
Štvrtok 18.07.2013, 19:00 • Olympia, Helsingborg, Švédsko • Európska liga

A je koniec! Trenčín napokon udržal remízu 0:0 ! Niekto by si myslel, že tento výsledok je nič moc, treba však povedať, že Trenčín hral od 10. minúty bez Mazáňa, ktorý sa nechal vylúčiť. Goteborg bol celý zápas lepším tímom, trenčianska obrana na čele s Volešákom ale odolala a gól teda neinkasovala. Pred odvetou je teda všetko otvorené. Odveta je na programe o týždeň, hrať sa nebude v Trenčíne, ale v Dubnici nad Váhom a my Vám odtiaľ takisto prinesieme priamy prenos. Dovtedy dovidenia a ďakujeme za pozornosť. (20:50:54)

90+4
    Goteborg oblieha bránu Volešáka, Trenčania si už prajú koniec!

90+3
    Lopta zblokovaná, bude z toho roh.

90+2
    Voľný kop z veľkej diaľky pre Goteborg.

90+2
    V druhej nadstavenej minúte faul Adiho a žltá karta pre tohto trenčianskeho hráča.

90+
    Prebieha nadstavený čas. Udrží to už Trenčín?

90
    Sobralense ťahá loptu, zatiaľ je veľmi ďaleko od Volešáka.

89
    Ďuriška centroval do vápna, ale nenašiel nikoho.

89
    Baéz v strede poľa, priestor pred ním je ale dosť prehustený.

88
    Ramón ošetrovaný za čiarou, nevyzerá to byť nič vážne.

87
    Sobralense mieril vedľa, toto nebola ohrozujúca strela.

86
    Záver polčasu je nervózny, Trenčín sa chce už ubrániť a uhrať remízu, Goteborg sa snaží ešte vsietiť gól. Baéz fauloval J.Johanssona.

85
    Pohroziť mohol aj Trenčín, strieľal Adi, ale Alvbage si pripisuje úspešný zákrok.

85
    Faul na opačnej strane, Adi proti Jonssonovi.

83
    Mazan rozohrával voľný kop, krátko na to faul na Baeza, previnil sa Söder. Do konca riadneho času ostáva sedem minút.