Irtyš Pavlodar – Široki Brijeg 3:2 (kon.) | Dila Gori – Aalborg 3:0 (kon.) | Ventspils – Jeunesse Esch 1:0 (kon.)
Karabach – Gliwice 2:1 (kon.) | Soligorsk – Milsami 1:1 (kon.) | Podgorica – Senica 2:2 (kon.)
Honka Espoo – Lech Poznań 1:3 (kon.) | Minsk – Lok. Záhreb 1:2 (kon.) | Beroe – Hapoel Tel Aviv 1:4 (kon.)
Skonto FC – Liberec 2:1 (kon.) | Zrinjski Mostar – Plovdiv 1:1 (kon.) | Strømsgodset – Debrecín 2:2 (kon.)
Ploiesti – Víkingur 3:0 (kon.) | Malmö – Hibernian 2:0 (kon.) | Haifa – Chazar Lenkoran 2:0 (kon.)
Hødd – Aktobe 1:0 (kon.) | Rosenborg – St. Johnstone 0:1 (kon.) | Famagusta – Gefle 3:0 (kon.)
Tromso – Keşla FK 2:0 (kon.) | Odesa – Dacia Kišinev 2:0 (kon.) | Göteborg – Trenčín 0:0 (kon.)
Differdange – Utrecht 2:1 (kon.) | Valletta – Minsk 1:1 (kon.) | Kukësi – FK Sarajevo 3:2 (kon.)
Thun – Čichura 2:0 (kon.) | Jagodina – Kazaň 2:3 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Pjunik 2:0 (kon.)
Sparta Praha – Häcken 2:2 (kon.) | Xanthi FC – Linfield 0:1 (kon.) | Giurgiu – Omonia Nikózia 1:1 (kon.)
Trabzonspor – Derry City 4:2 (kon.) | Novi Sad – Honvéd Budapešť 2:0 (kon.) | CZ Belehrad – Vestmannaeyjar 2:0 (kon.)
Hajduk Split – Turnovo 2:1 (kon.) | Ljubljana – Žilina 3:1 (kon.) | Śląsk – Rudar 4:0 (kon.)
Rijeka – Prestatyn 5:0 (kon.) | Reykjavík – Liége 1:3 (kon.) | Breidablik – Sturm Graz 0:0 (kon.)
VMFD Žalgiris Vilnius
2:0 (0:0)
Pjunik Jerevan
cz Štvrtok 18.07.2013, 20:10 • LFF Stadium • Európska liga (predkolá)

Ode mne je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (22:03:30)

Je dobojováno! Domácí po dobrém výkonu zaslouženě vítězí poměrem 2:0. První poločas byl jasnou záležitostí domácích, ale branku litevský celek vstřelit nedokázal. To se ale povedlo hned ve druhé minutě druhého poločasu. Poté ještě jednu branku domácí přidali v 66. minutě a podepsali tak konečný výsledek 2:0, který je poměrně slušným před odvetou.

90+3
    Ještě střela Voskanyana, která byla takovou tečkou za dnešním zápasem.

90+2
    Jeden z posledních hostujících útoků končí v zámezí.

90+1
    Budou to 3 minuty!

90
    Hlavní sudí Masiah bych řekl, že ani nemá důvod nastavovat velkou porci času.

89
    Opravdu to nevypadá, že by jeden nebo druhý celek měl ještě udeřit.

88
    Ale řekl bych, že zápas už se jen z povinnosti dohrává.

87
    Následný rohový kop hostů končí až za bránou domácího brankáře.

86
    Střela kapitána Manoyana nadělala Vitkauskasovi pořádné problémy. Doposud největší šance arménského celku!

85
    Oba celky už by se nejraději viděly v kabině, ani jeden už nechce inkasovat.

84
    Pomalu se nám blíží konec zápasu a sledujeme hodně slabou pasáž hry.

83
    Naposled střídají i domácí. Odešel Komolov, kterého už nahradil Freidgeimas.

81
    Hosté budou naposledy střídat. Odchází Pogosjan Ga., kterého nahradí Zakaryan.

80
    S dobrým pokusem Yuspashyana si poradil domácí brankář, který vyrazil na roh.

78
    Následný rohový kop se domácím příliš nevyvedl a u míče už hosté.

77
    A mohlo být 3:0! Výbornou střelu vyslal na bránu Pyuniku Biliński, s mírnou tečí jednoho z hostujících obránců končí míč těsně vedle levé tyče Manukyana.

76
    Domácí rychle museli uhánět na druhou stranu, rychlý Manoyan se dostal ke střele, Vitkauskas s ní ovšem neměl problémy.