Irtyš Pavlodar – Široki Brijeg 3:2 (kon.) | Dila Gori – Aalborg 3:0 (kon.) | Ventspils – Jeunesse Esch 1:0 (kon.)
Karabach – Gliwice 2:1 (kon.) | Soligorsk – Milsami 1:1 (kon.) | Podgorica – Senica 2:2 (kon.)
Honka Espoo – Lech Poznań 1:3 (kon.) | Minsk – Lok. Záhreb 1:2 (kon.) | Beroe – Hapoel Tel Aviv 1:4 (kon.)
Skonto FC – Liberec 2:1 (kon.) | Zrinjski Mostar – Plovdiv 1:1 (kon.) | Strømsgodset – Debrecín 2:2 (kon.)
Ploiesti – Víkingur 3:0 (kon.) | Malmö – Hibernian 2:0 (kon.) | Haifa – Chazar Lenkoran 2:0 (kon.)
Hødd – Aktobe 1:0 (kon.) | Rosenborg – St. Johnstone 0:1 (kon.) | Famagusta – Gefle 3:0 (kon.)
Tromso – Keşla FK 2:0 (kon.) | Odesa – Dacia Kišinev 2:0 (kon.) | Göteborg – Trenčín 0:0 (kon.)
Differdange – Utrecht 2:1 (kon.) | Valletta – Minsk 1:1 (kon.) | Kukësi – FK Sarajevo 3:2 (kon.)
Thun – Čichura 2:0 (kon.) | Jagodina – Kazaň 2:3 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Pjunik 2:0 (kon.)
Sparta Praha – Häcken 2:2 (kon.) | Xanthi FC – Linfield 0:1 (kon.) | Giurgiu – Omonia Nikózia 1:1 (kon.)
Trabzonspor – Derry City 4:2 (kon.) | Novi Sad – Honvéd Budapešť 2:0 (kon.) | CZ Belehrad – Vestmannaeyjar 2:0 (kon.)
Hajduk Split – Turnovo 2:1 (kon.) | Ljubljana – Žilina 3:1 (kon.) | Śląsk – Rudar 4:0 (kon.)
Rijeka – Prestatyn 5:0 (kon.) | Reykjavík – Liége 1:3 (kon.) | Breidablik – Sturm Graz 0:0 (kon.)
FC Šachťor Soligorsk
1:1 (1:0)
Milsami Orhei
cz Štvrtok 18.07.2013, 18:00 • Stroitel, Soligorsk • Európska liga (predkolá)

Je konec! Milsami si odváží ze Seligorsku remízu 1:1, což je pro moldavany do odvety velmi příznivý výsledek. Domácí byli v první půli lepší a v 16. minutě šli do vedení gólem Sitka. Deset minut po přestávce však srovnal Leuca a Milsami již remízový stav udrželo až do závěrečného hvizdu. Já Vám děkuji za pozornost a pro tuto chvíli se s Vámi loučím. (19:55:32)

90+3
    Vyloženě taktické střídání hostí. Guillherma nahrazuje Stadiiciuc.

90+3
    Pokus Riose zablokovala obrana Milsami. Každou chvíli přijde konec.

90+2
    Do otevřené obrany domácích se vrhl Guillherme, bránu však netrefil.

90+1
    Už se hraje nastavený čas.

90
    Hráči Šachťoru okupují prostor před šestnáctkou soupeře. Už ale nemají moc času.

87
    Ciofu zastavil za cenu faulu Riose. Domácí jsou u míče.

86
    Změna také na domácí straně. Odstupuje Balanovič, nahrazuje ho Kovaljov.

85
    Druhé střídání hostí. Furdui jde na hřiště, stažen je Rassulov.

84
    Postnikov vyfasoval žlutou kartu za zákrok na Guillherma.

82
    FC Milsami střídá. Místo Bolohana si zahraje Ciofu.

82
    Ani střela Matvejčika nevynesla domácím kýžený gól. Bránu Negaie totiž vůbec netrefila.

79
    Soro se ve snaze vybojovat míč pro Soligorsk dopustil faulu.

78
    Domácí by chtěli vyhrát. Rána Balanoviče ale nedoletěla ani k brankáři.

75
    K ráně napřáhl hostující Rassulov, Cygalko sledoval, jak míč míjí jeho bránu.

74
    Rohový kop rozehrál Kolomyc, hosté odehráli do bezpečí.

74
    Balanovič se tlačil do zajímavé pozice, ale obrana Milsami jehos třelu srazila na roh.