Irtyš Pavlodar – Široki Brijeg 3:2 (kon.) | Dila Gori – Aalborg 3:0 (kon.) | Ventspils – Jeunesse Esch 1:0 (kon.)
Karabach – Gliwice 2:1 (kon.) | Soligorsk – Milsami 1:1 (kon.) | Podgorica – Senica 2:2 (kon.)
Honka Espoo – Lech Poznań 1:3 (kon.) | Minsk – Lok. Záhreb 1:2 (kon.) | Beroe – Hapoel Tel Aviv 1:4 (kon.)
Skonto FC – Liberec 2:1 (kon.) | Zrinjski Mostar – Plovdiv 1:1 (kon.) | Strømsgodset – Debrecín 2:2 (kon.)
Ploiesti – Víkingur 3:0 (kon.) | Malmö – Hibernian 2:0 (kon.) | Haifa – Chazar Lenkoran 2:0 (kon.)
Hødd – Aktobe 1:0 (kon.) | Rosenborg – St. Johnstone 0:1 (kon.) | Famagusta – Gefle 3:0 (kon.)
Tromso – Keşla FK 2:0 (kon.) | Odesa – Dacia Kišinev 2:0 (kon.) | Göteborg – Trenčín 0:0 (kon.)
Differdange – Utrecht 2:1 (kon.) | Valletta – Minsk 1:1 (kon.) | Kukësi – FK Sarajevo 3:2 (kon.)
Thun – Čichura 2:0 (kon.) | Jagodina – Kazaň 2:3 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Pjunik 2:0 (kon.)
Sparta Praha – Häcken 2:2 (kon.) | Xanthi FC – Linfield 0:1 (kon.) | Giurgiu – Omonia Nikózia 1:1 (kon.)
Trabzonspor – Derry City 4:2 (kon.) | Novi Sad – Honvéd Budapešť 2:0 (kon.) | CZ Belehrad – Vestmannaeyjar 2:0 (kon.)
Hajduk Split – Turnovo 2:1 (kon.) | Ljubljana – Žilina 3:1 (kon.) | Śląsk – Rudar 4:0 (kon.)
Rijeka – Prestatyn 5:0 (kon.) | Reykjavík – Liége 1:3 (kon.) | Breidablik – Sturm Graz 0:0 (kon.)
Černomorec Odesa
2:0 (0:0)
Dacia Kišinev
cz Štvrtok 18.07.2013, 19:00 • Stadion Spartak (kapacita: 4 800) • Európska liga (predkolá)

Oděsa potvrdila roli favorita a soupeře nakonec přetlačila. V první půli se moldavský trpaslík statečně držel, ale hned na začátku druhé části domácí poprvé slavili a pojistku přidali v nastavení. Přeji příjemný zbytek večera. (21:05:02)

90+4
    Oděsa právě vstřelila branku! Domácí přidávají potvrzující zásah, který může hrát vzhledem k odvětě důležitou roli. V posledních vteřinkách střetnutí zpečetil vítězství svého týmu OLEXIJ ANTONOV – 2:0.

90
    Kišiněvský Dragovozov je potrestán žlutou kartou.

86
    Oděsa nyní protivníka k ničemu nepouští, má míč pod kontrolou a kombinuje daleko od své brány. Hajovo zakončení musel likvidovat až Matjuchin.

82
    Dacia zahrávala roh, ovšem z něj nezahrozila. Hostující Ilescu navíc obdržel žlutou kartu za nedovolený zákrok.

79
    Matjuchinův další úspěšný zákrok proti střele Samodina. Kišiněv trošku otevřel hru a snaží se soka zchladit vyrovnávacím zásahem, musí ale myslet také na obranu.

75
    Patnáct minut do konce řádné hrací doby. Míč se kutálí daleko od obou branek, Oděsa si dává pozor na zadní vrátka. Dja Djedjé teď i za cenu faulu zabrzdil soupeře.

72
    Antonov pálil! Ale hostující strážce svatyně byl bez práce, střelu zastavil obětavý obránce. Bojiště vzápětí opustil kišiněvský Camara, jenž uvolnil místo Shevelovi.

65
    Změna hráčů také v domácím táboře. Bakaje nahradil Rierra.

64
    Hostující Stoleru odchází ze hřiště, dnešní utkání pro něj skončilo. Nahrazuje jej Dragovozov.

62
    Oděsa v tlaku! Domácí se nechtějí spokojit s těsným náskokem a soka nyní pořádně přimáčkli. Vybojovali sérii rohových kopů, Matjuchin musel navíc likvidovat i nepříjemnou střelu Antonova.

56
    Hostující gólman Matjuchin má bezesporu více práce než v prvním poločase, na jeho branku letěl další ostrý projektil. Ze své kopačky ho vyslal Bakaj a brankář musel zasáhnout.

53
    Střídání v hostujícím táboře, záložníka Krkotiče nahradil Odia.

50
    Bojovníci z Moldávie toužili po protiúderu, ale z rohu nic nebylo a Posmac poté převzal přihrávku až za obranou soupeře – ofsajd.

46
    Oděsa právě vstřelila branku! Skvělý nástup domácích do druhé půle! Po necelé minutě hry už slaví gólovou trefu. O první branku dnešního klání se po přihrávce Kutase postaral OLEXIJ HAJ – 1:0.

46

Domácí mají převahu, ale o drtivém tlaku se zatím rozhodně hovořit nedá. Mezi tři tyče zatím Oděsa namířila pouze jednu střelu. Kišiněv sympaticky odolává.

45+1
    Ani dva rohové kopy v podání ukrajinského mužstva nezahýbaly s ukazatelem skóre, poločas končí nerozhodně.