NY Rangers – Florida 1:3 (kon.) | Buffalo – Toronto 5:4 (2:1 po s.n.) | NY Islanders – Montreal 2:5 (kon.)
Carolina – NJ Devils 1:4 (kon.) | Ottawa – Boston 1:2 (kon.) | Nashville – Calgary 5:3 (kon.)
Winnipeg – Washington 0:4 (kon.) | Arizona – Vancouver 1:2 (kon.) | LA Kings – Dallas 0:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
Buffalo Sabres
5:4 (1:2, 2:1, 1:1)
Toronto Maple Leafs
cz Piatok 22.03.2013, 00:01 • HSBC Arena Buffalo • NHL

58:43
    Buffalo dostává v závěru utkání velkou šanci. Kuljomin (TOR) jde na dvě minuty za hru vysokou holí.

44:57
    Sekání se nyní dopouští Ennis (BUF), který zbytečně oplácel a oslabil svůj tým.

39:39
    Na závěr rozhodčí ještě vylučují. MacArthur (TOR) si tuhle třetinu již nedohraje kvůli svému dvouminutovému trestu za faul na bouřliváka Otta.

33:30
    Myers (BUF) jde na dvě minuty ven za nedovolené bránění. Euforie Buffalo je tak trochu zkrocena.

31:48
    Vyloučení na obou stranách. Opět se na ledě přiostřilo a za potyčku to odnesli Kessel (TOR) a Scott (BUF) dvěma minutami.

26:42
    Ott (BUF) dostává dvě minuty za faul na Grabovského. Toronto má k dispozici přesilovku.

16:54
    Fraser (TOR) se dopouští nedovoleného bránění a dostává dvě minuty.

08:32
    Ott (BUF) za své nesportovní chování vidí dvě minuty.

02:07
    Orr (TOR) dostává 2+2 minuty, k tomu navrch dalších 5 minut a ještě na narozeninový dort 10+10 minut osobního trestu. McLaren (TOR) a Kaleta (BUF) se Scottem (BUF) obdrželi 5 minut. Buffalo si zahraje přesilovku 5 na 4 v délce čtyři minuty.

Viktor Sandev

Góly a asistencie: 19. Ennis (Ott, Ehrhoff), 32. Foligno (Porter, Ehrhoff), 33. Pominville (Hodgson), 41. Ehrhoff (Hodgson, Ennis), 65. Ott – 9. Bozak (Kessel, Phaneuf), 11. Kadri (Kuljomin, MacArthur), 29. Grabovski (Gardiner, Kadri), 47. Kadri (Franson, Kessel)

Buffalo Sabres: Miller (Enroth) - Weber, Ehrhoff, Regehr, Myers, Leopold, Pysyk - Leino, Ennis, Stafford - Pominville, Ott, Hodgson - Flynn, Porter, Foligno - Kaleta, Hecht, Scott
    Toronto Maple Leafs: Reimer (Scrivens) - Phaneuf, Gunnarsson, Gardiner, Liles, Fraser, Franson - Kessel, Bozak, Van Riemsdyk - Kuljomin, Kadri, Grabovski - Frattin, McLaren, McClement - Orr, MacArthur, Komarov

Rozhodca: Hasenfratz, St. Laurent - Nowak, Miller