NY Rangers – Florida 1:3 (kon.) | Buffalo – Toronto 5:4 (2:1 po s.n.) | NY Islanders – Montreal 2:5 (kon.)
Carolina – NJ Devils 1:4 (kon.) | Ottawa – Boston 1:2 (kon.) | Nashville – Calgary 5:3 (kon.)
Winnipeg – Washington 0:4 (kon.) | Arizona – Vancouver 1:2 (kon.) | LA Kings – Dallas 0:2 (kon.)
Los Angeles Kings
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Dallas Stars
cz Piatok 22.03.2013, 03:30NHL

Vítězství Dallasu se dnes nerodilo vůbec snadno. Domácí byli v průběhu zápasu o něco aktivnější a potvrzuje to i poměr střel na branku (40:21). Hosté však měli v brance perfektního Lehtonena, který se po právu stal první hvězdou zápasu. Nás může těšit, že rozdílový gól na 0:1 vstřelil český reprezentant Jaromír Jágr.

Tři hvězdy utkání:
    1. Kari Lehtonen (DAL)
    2. Alex Goligoski (DAL)
    3. Jonathan Quick (LOA)

Já se s Vámi pro dnešek loučím a budu se těšit u dalších přenosů z NHL. (06:10:58)

60:00

59:32
    Dallas dostává puk do středního pásma.

59:13
    Vyhozený puk jen těsně minul prázdnou branku, píská se zakázané uvolnění a hra se tak opět stěhuje před Lehtonena.

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá přesně jedna minuta a po zakázaném uvolnění se bude vhazovat v útočném pásmu Kings. Navíc je zde oddechový čas pro domácí tým.

58:51
    Los Angeles to zkouší bez brankáře!

57:56
    Postavení mimo hry a v něm jeden z domácích borců.

56:49
    Carter se snažil dorážet před brankou, ale Lehtonen puk bezpečně schoval pod lapačku.

56:23
    Do konce třetí třetiny zbývá již méně než čtyři minuty a vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:26
    Domácí hráči obstřelují Lehtona z každé strany, ale ten je dnes zřejmě nepřekonatelný.

54:49
    Williams vypálil z levého křídla, ale ani on na fantastického Lehtonena nevyzrál.

53:56
    Drew Doughty napřáhl od modré čáry, ale Lehtonen ho opět vychytal.

53:42
    Lehtonen opět pozorný a téměř čtyřicet vteřin z přesilovky je pryč.

53:03
    Eric Nystrom (DAL) je vyloučen na dvě minuty za hákování a to zvedá šance domácích na případné vyrovnání.

52:38
    Kings se ještě snaží dohnat dvoubrankové mnko, ale obrana Stars společně s výborným Lehtonenem pracuje na výbornou.

50:56
    Dallas právě vstřelil branku!

Tak to je další nepříjemná zpráva pro Los Angeles. Domácí propadli v útočné třetině a hosté se dostali do přečíslední tři na dva, které po dvou přihrávkách zakončoval z úhlu RAY WHITNEY, který se však trefil přesně a posílá hosty do dvoubrankového vedení. Asistence: Alex Goligoski, Loui Eriksson

50:31
    Dva domácí hráči se srazili v útočné třetině a tak bylo po akci.

50:13
    Čas plyne rázem pro Kings strašně rychle, do konce třetí třetiny už zbývá méně než deset minut a domácí prohrávají s Dallasem 0:1 po brance Jaromíra Jágra.

47:56
    První branka zápasu může utkání jenom pomoci, domácí byli aktivnějším týmem, ale rázem jsou v situaci, kdy musí dotahovat náskok soupeře.

46:34

Konečně jsme se dočkali první branky zápasu a na radost českých fanoušků ji nevstřelil nikdo jiný než hráč s 68 na drese. JAROMÍR JÁGR si najel do útočné třetiny a zřejmě chtěl přihrávat bekhendem, ale puk se odrazil od nohy protihráče přímo za záda bezmocného Quicka. Asistence: Jamie Benn