NY Rangers – Florida 1:3 (kon.) | Buffalo – Toronto 5:4 (2:1 po s.n.) | NY Islanders – Montreal 2:5 (kon.)
Carolina – NJ Devils 1:4 (kon.) | Ottawa – Boston 1:2 (kon.) | Nashville – Calgary 5:3 (kon.)
Winnipeg – Washington 0:4 (kon.) | Arizona – Vancouver 1:2 (kon.) | LA Kings – Dallas 0:2 (kon.)
Los Angeles Kings
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Dallas Stars
cz Piatok 22.03.2013, 03:30NHL

50:56
    Dallas právě vstřelil branku!

Tak to je další nepříjemná zpráva pro Los Angeles. Domácí propadli v útočné třetině a hosté se dostali do přečíslední tři na dva, které po dvou přihrávkách zakončoval z úhlu RAY WHITNEY, který se však trefil přesně a posílá hosty do dvoubrankového vedení. Asistence: Alex Goligoski, Loui Eriksson

46:34

Konečně jsme se dočkali první branky zápasu a na radost českých fanoušků ji nevstřelil nikdo jiný než hráč s 68 na drese. JAROMÍR JÁGR si najel do útočné třetiny a zřejmě chtěl přihrávat bekhendem, ale puk se odrazil od nohy protihráče přímo za záda bezmocného Quicka. Asistence: Jamie Benn